Zegarki Adriatica

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszych sklepach czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

W szerokiej gamie produktów znajdziemy zegarki damskie Adriatica, oraz czasomierze męskie, młodzieżowe, klasyczne - eleganckie, jak i sportowe. Wszystkie one doskonale odpowiadają zmieniającym się stylom naszego pokolenia, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. W ofercie marki, w większości modeli znajdziemy mechanizmy elektroniczne, ale są wśród nich także zegarki wykonywane na bazie mechanizmów mechanicznych – zwykle z automatycznym naciągiem. Sposób wykonania każdego z zegarków potwierdza doświadczenie rynkowe zegarmistrzów marki Adriatica.

Na rynku w Polsce marka znana jest jeszcze z czasów tzw. gospodarki rynkowej, a posiadanie nowego szwajcarskiego zegarka oznaczonego na tarczy logiem Adriatica, było jednoznaczne z posiadaniem prestiżowego, wyróżniającego się na tle wyrobów radzieckich, polskich i wschodnioniemieckich czasomierza.

Wskazane powyżej doświadczenie rynkowe zapewnia: funkcjonalność, małą awaryjność i dużą uniwersalność każdego z elementów zegarka, co z kolei pozwala na łatwą dostępność części zamiennych w przypadku ewentualnej konieczności zapewnienia serwisu. Niezależnie od tego marka posiada dobrze funkcjonujący serwis gwarancyjny, jak i posprzedażowy.

Dziś czasomierze Adriatica są rozpoznawalne na całym świecie. Kolekcje marki można spotkamy choćby w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Węgrzech, Egipcie, ale także wielu innych . Od grudnia 2006 roku Adriatica jest członkiem Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (The Federation of the Swiss Watch Industry). Znak „Swiss Made”, na którego straży stoi ta właśnie zegarmistrzowska organizacja, uosabia ideę zachowania tradycji zawodu i najwyższego poziomu jakości czasomierzy oferowanych przez skupione w niej firmy. Odnosi się to do choćby do sposobu wytwarzania, dokładności zegarków, połączonych z elegancją i oryginalnością wzorów stylistycznych.

Takimi właśnie cechami charakteryzują się oczywiście zegarki męskie Adriatica.

Wyświetlanie 1–32 z 73 wyników

1 2 3