Zegarki Daniel Welligton

Zegarki Daniel Wellington w ostatnich latach, w aspekcie ich stylistyki, po raz kolejny zrewolucjonizowały rynek czasomierzy noszonych na nadgarstkach. To dokonanie w chwili, gdy mogłoby się wydawać, że w tym aspekcie wszystko już zostało pokazane trzeba na pewno docenić.

Bazując na tradycyjnych białych tarczach, klasycznych znacznikach godzin i prostych wskazówkach, pozbawionej jakichkolwiek dodatków złotawej, lub srebrzystej kopercie, nawet przy zaciekawiającym dzięki odwróconej literze „D” logotypie marki, firma stworzyła coś, czego jeszcze nie było. Przynajmniej na pewno nie było w takim natężeniu i z taką promocją, co spowodowało jednoznaczną identyfikację wzoru.

W tym projekcie, cechą charakterystyczną był na pewno także tekstylny pasek typu NATO wykonany w wybranych kolorach i w określonej stylistyce. Cechy te można przyjąć jako charakterystyczne dla rodzącej się marki. Różnej szerokości wzdłużne pasy: granatowe, białe i różowe to cechy paska, które na pewno wyróżniały markę Daniel Wellington w czasie jej kreacji i rynkowego podboju.

Marka Daniel Wellington oferując całą kolekcję tradycyjnych i z pozoru wydawałoby się niczym się nie różniących się między sobą modeli zegarków ukształtował nową zegarkową stylistykę. Zegarki są oferowane w kilku wielkościach koperty.

Tak wygląd tarczy, krój koperty i paska po kilku latach stały się wręcz swego rodzaju współczesną klasyką zegarków modowych. Modele firmy Daniel Wellington skupione są w następujących liniach wzorniczych: Classic, Classic Black, Classic Petite, Dapper

Poszerzając swoją ofertę marka Daniel Wellington wprowadziła także paski skurzane, czarne tarcze, oraz znaczniki godzin wykonane z kryształów Svarowski.

Wszystkie czasomierze marki Daniel Wellington zapewniają możliwość łatwej wymiany paska i to nie tylko dla charakterystycznych pierwszych wyrobów typu NATO. Łatwa wymiana dotyczy także pasków skórzanych.

Zgodnie z przekazem marki: „Daniel Wellington tworzy wyrafinowane zegarki dla kobiet i mężczyzn, pasujące do każdego stylu oraz wieku noszących je osób. Przemyślana konstrukcja zegarka z wymiennymi paskami sprawia, że każdego dnia tygodnia i w trakcie każdej nowej przygody możesz nosić inny, niepowtarzalny zegarek. Wystarczy wybrać spośród szerokiej gamy kolorowych pasków NATO, czy pasków z naturalnej skóry.”

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników