Chat with us, powered by LiveChat

Odbiór osobisty

Nasz sklep stacjonarny, w którym możliwy jest odbiór osobisty, działający pod szyldem „odCzasu doCzasu” mieści się w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie, przy ulicy Złotej 59.

Złote Tarasy znajdują w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego i są z nim połączone przejściem podziemnym. Nasz salon mieści się na pierwszym poziomie, na wprost ruchomych schodów mieszczących się w rotundzie.

Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach pracy Centrum:

  • od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 22.00
  • w niedziele od 09.00 do 21.00

Chcąc samodzielnie odebrać towar, jako adres dostawy w formularzu zamówienia należy podać: 00-120 Warszawa, ulica Złota 59.

Po złożeniu zamówienia prosimy czekać na nasze potwierdzenie dostępności towaru. Nastąpi to telefonicznie lub e-mailem w przeciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia (w dni pracujące dla Centrum Złote Tarasy). Wtedy też poinformujemy Państwa, kiedy jest możliwy osobisty odbiór zamówionego towaru.

Dla zapewnienia pełnego komfortu obsługi, prosimy o podanie przewidywanego przez Państwa terminu przybycia do salon odCzasu doCzasu.

Jeśli zależy Państwu na wcześniejszej realizacji zamówienia i nie chcą Państwo czekać na kontakt z naszej strony, prosimy o taką informację listem elektronicznym (email) lub telefonicznie. Na pewno uda się ustalić wygodny dla Państwa termin odbioru towaru.