Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zegarki H.Moser & Cie

Zegarki H. Moser to jest swego rodzaju wyzwanie!

Wielu początkujących zegarkomaniaków w firmie H. Moser & Cie nie rozpoznaje twórcy elektrowni wodnej w Schaffhausen – Johanna, Heinricha Mosera, który do tej miejscowości sprowadził Amerykanina Florentino Ariosto Jones’a – twórcę firmy IWC (Internationa Watch Company Schaffhausen). Działo się to już wtedy, gdy Heinrich Moser był znanym w branży zegarkowej przemysłowcem i królował miedzy innymi na rynku rosyjskim.

 

„Pasjonująco inna”

 

Firmę H.Moser & Cie, jej historię i poziom zegarmistrzowskiej sztuki można opisywać w interesujący sposób na wielu stronach. Tak wielu, jak interesująca i wiekowa jest jej historia i jak wiele uznania zyskały sobie jej zegarki. To właśnie szczególne koleje historii spowodowały przykładowo, że największą popularność i uznanie dla jej wyrobów notuje na terenach byłej Carskiej Rosji i na rynkach od niej zależnych, czyli także w Polsce.

Odrodzona w roku 2002 roku marka oferuje swoje wyroby podzielone na następujące linie wzornicze: Endeavour Small Second, Endeavour Central Second, Endeavour Big Calendar. W naszej ofercie mamy jeszcze dwa wyjątkowe zegarki firmy H. Moser. Są nimi modele: Henry i Mayu – obydwa z podwójnymi sprężynami włosowymi balansu.