1 2 3 4 5 6

Zegarki Maurice Lacroix

Wśród wyrobów szwajcarskich marek zegarki Maurice Lacroix rozpoznawane są jako czasomierze jednej z najprężniej rozwijających się firm. Modele zegarków Maurice Lacroix tworzone są troską o spełnienie oczekiwań potencjalnych kupujących, ale ambicję firmy jest także kreowanie gustów swoich przyszłych klientów.

Trzeba przyznać, że taka strategia przynosi doskonałe efekty. Każdy zegarek tej firmy obdarzony jest swoim własnym, unikalnym charakterem, a każdy jego element jest projektowany i wykonywany z największa uwagą zapewniającą najwyższą jakość i estetyczną harmonię produktu.

Zegarki Maurice Lacroix są doskonale przyjmowane nie tylko na rynku polskim i europejskim, ale w całym zegarkowym świecie.

W ofercie firmy Maurice Lacroix znajdziemy zarówno zegarki mechaniczne jak i elektroniczne, tak damskie, jak i męskie. Spośród nich wybierzemy dla siebie modele sportowe i klasyczne, stonowane i inspirujące – kolorowe – dekorowane kamieniami szlachetnymi.  Wszystkie one łączą w sobie klasyczne piękno i nowoczesne wykonanie, wyczucie mody i dynamikę wzoru zapewniając ekskluzywną oprawę codzienności.

Ciekawy jest rozwój marki widziany od strony mechanizmów produkowanych zegarków. Rozwija się ona od zegarków, których serce stanowił mechanizm kupiony u producenta, poprzez mechanizmy samodzielnie dekorowane, dalej mechanizmy modyfikowane, do wytworzenia pierwszego własnego mechanizmu i uzyskania prestiżowego tytułu „Manufaktury Zegarkowej”.

Bez przesady można powiedzieć, że w dniu dzisiejszym pozycja marki Maurice Lacroix jest najlepszą w swojej kategorii producentów. Każdy zegarek tej firmy jest obdarzony indywidualnym, unikalnym charakterem, a każdy jego element jest zaprojektowany z największą uwagą, zapewniającą najwyższą jakość i estetyczną harmonię produktu. Mechaniczne arcydzieła zegarmistrzów z Saignelegier łączą w sobie klasyczne piękno i nowoczesne wykonanie.

Wprawdzie w odróżnieniu od marek już od dawna znanych na światowym rynku, Maurice Lacroix swój start datuje na początek lat sześćdziesiątych poprzedniego wieku, ale znając historię branży można zauważyć, że praktycznie wszystkie (wyjątki potwierdzają regułę) z chlubiących się wieloletnią historią marki były w ten czy inny sposób reaktywowane po kryzysie zegarków w połowie lat siedemdziesiątych tegoż wieku.

Oferta zegarków firmy Maurice Lacroix zawiera się w następujących liniach wzorniczych:
Aikon, Eliros, Fiaba, Les Classiques, Masterpiece i Pontos