O nas

Sklep odczasudoczasu.pl jest internetową formą działalności Salonu odCzasu doCzasu mieszczącego się w Galerii Ursynów, przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 w Warszawie.

Kontaktując się z Państwem w formie elektronicznej, za pomocą strony sklepu internetowego możemy przekazać szereg precyzyjnych informacji o naszej ofercie, sposobie działania i oferowanych produktach. Bardzo trudno jest nam przelać na Państwa towarzyszące naszej pracy i związane z oferowanymi przedmiotami emocje i sentyment. Nawet wydawałoby się zwykła książka niesie ze sobą wiele dodatkowych zdarzeń i obserwacji, które zdecydowanie łatwiej jest pokazać przy osobowym kontakcie.

Zupełnie niemożliwe jest porównawcze wskazanie detali dla różnych wyrobów, czy przymierzenie rożnych przedmiotów. Taki działanie dla zegarków nazywamy „testem nadgarstkowym” i do jego przeprowadzania zawsze zachęcamy.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo w zakładkach strony internetowej www.zegarki.info.pl.

Zachęcamy do zapisania się na listę subskrybentów naszego biuletynu, na stronie głównej naszego sklepu. To pozwoli nam na bieżąco przekazywać Państwu informacje o aktywnościach sklepu i oferowanych promocjach.

Informacje o aktywnościach staramy się także publikować na stronie głównej sklepu internetowego oraz na naszym profilu platformy Facebook, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy.

Zdjęcie mężczyzny Władysław Meller