1 2

Zegarki Adriatica

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszych sklepach czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych.

Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

W szerokiej gamie produktów znajdziemy zegarki damskie Adriatica, oraz czasomierze męskie, młodzieżowe, klasyczne – eleganckie, jak i sportowe. Wszystkie one doskonale odpowiadają zmieniającym się stylom naszego pokolenia, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

W ofercie marki, w większości modeli znajdziemy mechanizmy elektroniczne, ale są wśród nich także zegarki wykonywane na bazie mechanizmów mechanicznych – zwykle z automatycznym naciągiem. Sposób wykonania każdego z zegarków potwierdza doświadczenie rynkowe zegarmistrzów marki Adriatica.

Na rynku w Polsce marka znana jest jeszcze z czasów tzw. gospodarki rynkowej, a posiadanie nowego szwajcarskiego zegarka oznaczonego na tarczy logiem Adriatica, było jednoznaczne z posiadaniem prestiżowego, wyróżniającego się na tle wyrobów radzieckich, polskich i wschodnioniemieckich czasomierza.

Wskazane powyżej doświadczenie rynkowe zapewnia: funkcjonalność, małą awaryjność i dużą uniwersalność każdego z elementów zegarka, co z kolei pozwala na łatwą dostępność części zamiennych w przypadku ewentualnej konieczności zapewnienia serwisu. Niezależnie od tego marka posiada dobrze funkcjonujący serwis gwarancyjny, jak i posprzedażowy.

Dziś czasomierze Adriatica są rozpoznawalne na całym świecie. Kolekcje marki można spotkamy choćby w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Węgrzech, Egipcie, ale także wielu innych . Od grudnia 2006 roku Adriatica jest członkiem Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (The Federation of the Swiss Watch Industry)

. Znak „Swiss Made”, na którego straży stoi ta właśnie zegarmistrzowska organizacja, uosabia ideę zachowania tradycji zawodu i najwyższego poziomu jakości czasomierzy oferowanych przez skupione w niej firmy. Odnosi się to do choćby do sposobu wytwarzania, dokładności zegarków, połączonych z elegancją i oryginalnością wzorów stylistycznych.

Takimi właśnie cechami charakteryzują się oczywiście zegarki męskie Adriatica, które oferujemy w naszym salonie i sklepie internetowym.