Informacje o konkretnych zegarkach

23 marca 2020

Atlantic Moonphase Automatic Chronograph – wyjątkowy zegarek w ofercie szwajcarskiej marki z Bettlach!

Atlantic Moonphase Automatic Chronograph
3 marca 2020
Zegarki w stylu vintage firmy Longines

Zegarki w stylu vintage firmy Longines

W aktualnej ofercie swoich zegarków firma Longines stara się łączyć oryginalne piękno swoich najbardziej spektakularnych wyrobów z przeszłości z najbardziej zaawansowanymi, współczesnymi rozwiązaniami technicznymi w zegarmistrzostwie. Modele Heritage to swego rodzaju hołd dla pionierskiego ducha. który od zawsze stanowił inspirację dla projektantów marki Longines.
28 lutego 2020
Sportowy męski zegarek. Maurice Lacroix model Aikon Venturer

Sportowy męski zegarek. Maurice Lacroix model Aikon Venturer

Linia Aikon – zawiera modele casualowe, ale wiele z nich niejako podświadomie kierowanych jest do używania przy zajęciach sportowych. Każdy z nich jest obdarzony podwyższoną wodoszczelnością, uzyskaną także dzięki zakręcanej koronce, oraz dobrą czytelnością. Dzięki temu nadają się one doskonale do codziennego używania, ale także do sportowych aktywności. W przypadku modeli na metalowej bransolecie na pewno można bez ryzyka stwierdzić, że Maurice Lacroix z linią Aikon spełnia wymogi zegarków sportowych.
24 lutego 2020
Continental w Kanadzie

Zegarki Continental. W każdym kraju i na każdym z kontynentów. Kanada

Jak sama nazwa marki sugeruje, zegarki szwajcarskie Continental można spotkać na każdym z kontynentów. W kilku kolejnych opracowaniach z udziałem zegarków Continental, będziemy starali się potwierdzać tę sugestię prezentując wybrane modele tych zegarków od Helwetów, na tle charakterystycznych widoków dla konkretnych krajów i kontynentów. Pierwszym miejscem w którym w naszej relacji zagościły zegarki Continental jest Kanada w Ameryce Północnej.
27 stycznia 2020
Zegarki Happy Diamonds okazja!

OKAZJA!!! Specjalna oferta firmy Chopard. Biżuteria i zegarki: Happy Sport, Imperiale, Mille Miglia i Happy Diamonds!

Niniejszym informujemy, że na wyroby firmy Chopard, które posiadamy w naszym salonie w chwili obecnej udzielamy specjalnych rabatów.
25 stycznia 2020
Zegarek Cyma by Synchron w naszym serwisie

Cyma by Synchron na zegarmistrzowskim warsztacie

Pod koniec lat siedemdziesiątych na rynku w Polsce pojawiły się dość szeroko importowane zegarki ze Szwajcarii. Były wśród nich zegarki Omega – z polskojęzycznym datownikiem, były Roamery z mechanizmem MST, były Doxy i Cymy z mechanizmami ETA 2879-1, Eta 2790
21 stycznia 2020
Sturmanskie generał Mirosław Hermaszewski galeria

Sturmanskie Generał Mirosław Hermaszewski w Galerii Fotografii naszego salonu

Galeria zdjęć wyjątkowego na naszym rynku zegarka firmy Sturmanskie dedykowanego jedynemu polskiemu kosmonaucie, który przebywał w przestrzeni kosmicznej – generałowi Mirosławowi Hermaszewskiemu.
22 grudnia 2019

Zegarki niemieckie i ich przedstawiciele w naszym salonie

Określenia: solidność i fachowość jakimi często obdarzamy produkty pochodzące z za naszej zachodniej granicy na pewno są niezbędne przy produkcji dobrych i bardzo dobrych zegarów i zegarków. Mimo że takie właśnie są współczesne zegarki niemieckie, to nie zawsze są one doceniane przez potencjalnych kupujących. Z tego powodu warto choć w kilku słowach przybliżyć historię niemieckiego zegarmistrzostwa, wskazać jego ewentualny wpływy na nasz przemysł zegarmistrzowski i wymienić firmy i produkty niemieckie jakie oferujemy w naszym salonie odCzasu doCzasu.
13 grudnia 2019
Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary

Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary. Tego zegarka nie można przegapić!

Zielona – nietypowa dla zegarków i ze względu na logotyp marki Certina – charakterystyczna dla tej właśnie firmy tarcza, jest dodatkowo ciekawie wykonana. Jest podobnie jak stare tarcze wypukła i posiada różne natężenie barwy.
7 grudnia 2019

Nowości w ofercie Neat, czyli metal i drewno

Zegarki wykonane z wykorzystaniem tego naturalnego surowca jakim jest drewno, spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Wiele osób kupiło je nie tylko dla siebie, ale również jako, ich zdaniem, doskonały upominek dla którejś z najbliższych osób.
27 listopada 2019

Japońska branża zegarkowa. Marki: Casio, Citizen, Orient i Seiko

Mówiąc o zegarkowej branży w Kraju Kwitnącej Wiśni wiele osób bez specjalnego zawahania wskaże najlepiej rozpoznawalne, wiodące japońskie marki zegarkowe. Wymieniając w kolejności alfabetycznej są nimi marki: Casio, Citizen, Orient i Seiko.
27 listopada 2019

Twój zegarek u nas w serwisie

Każde urządzenie, czy to mechaniczne, czy elektroniczne okresowo wymaga przeprowadzenia serwisu. Takiego serwisu wymagają też zegarki. Jako profesjonalny salon zegarkowy sami świadczymy tego rodzaju usługi.