Informacje o konkretnych zegarkach

25 stycznia 2020
Zegarek Cyma by Synchron w naszym serwisie

Cyma by Synchron na zegarmistrzowskim warsztacie

Pod koniec lat siedemdziesiątych na rynku w Polsce pojawiły się dość szeroko importowane zegarki ze Szwajcarii. Były wśród nich zegarki Omega – z polskojęzycznym datownikiem, były Roamery z mechanizmem MST, były Doxy i Cymy z mechanizmami ETA 2879-1, Eta 2790
21 stycznia 2020
Sturmanskie generał Mirosław Hermaszewski galeria

Sturmanskie Generał Mirosław Hermaszewski w Galerii Fotografii naszego salonu

Galeria zdjęć wyjątkowego na naszym rynku zegarka firmy Sturmanskie dedykowanego jedynemu polskiemu kosmonaucie, który przebywał w przestrzeni kosmicznej – generałowi Mirosławowi Hermaszewskiemu.
19 stycznia 2020
Zegarki Imperiale

OKAZJA!!! Specjalna oferta firmy Chopard. Biżuteria i zegarki Imperiale, Mille Miglia i Happy Diamonds!

Niniejszym informujemy, że na wyroby firmy Chopard, które posiadamy w naszym salonie w chwili obecnej udzielamy specjalnych rabatów.
22 grudnia 2019

Zegarki niemieckie i ich przedstawiciele w naszym salonie

Określenia: solidność i fachowość jakimi często obdarzamy produkty pochodzące z za naszej zachodniej granicy na pewno są niezbędne przy produkcji dobrych i bardzo dobrych zegarów i zegarków. Mimo że takie właśnie są współczesne zegarki niemieckie, to nie zawsze są one doceniane przez potencjalnych kupujących. Z tego powodu warto choć w kilku słowach przybliżyć historię niemieckiego zegarmistrzostwa, wskazać jego ewentualny wpływy na nasz przemysł zegarmistrzowski i wymienić firmy i produkty niemieckie jakie oferujemy w naszym salonie odCzasu doCzasu.
13 grudnia 2019
Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary

Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary. Tego zegarka nie można przegapić!

Zielona – nietypowa dla zegarków i ze względu na logotyp marki Certina – charakterystyczna dla tej właśnie firmy tarcza, jest dodatkowo ciekawie wykonana. Jest podobnie jak stare tarcze wypukła i posiada różne natężenie barwy.
7 grudnia 2019

Nowości w ofercie Neat, czyli metal i drewno

Zegarki wykonane z wykorzystaniem tego naturalnego surowca jakim jest drewno, spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Wiele osób kupiło je nie tylko dla siebie, ale również jako, ich zdaniem, doskonały upominek dla którejś z najbliższych osób.
27 listopada 2019

Japońska branża zegarkowa. Marki: Casio, Citizen, Orient i Seiko

Mówiąc o zegarkowej branży w Kraju Kwitnącej Wiśni wiele osób bez specjalnego zawahania wskaże najlepiej rozpoznawalne, wiodące japońskie marki zegarkowe. Wymieniając w kolejności alfabetycznej są nimi marki: Casio, Citizen, Orient i Seiko.
27 listopada 2019

Twój zegarek u nas w serwisie

Każde urządzenie, czy to mechaniczne, czy elektroniczne okresowo wymaga przeprowadzenia serwisu. Takiego serwisu wymagają też zegarki. Jako profesjonalny salon zegarkowy sami świadczymy tego rodzaju usługi.
15 listopada 2019
Jazztopad i zegarki Oris

Jazztopad 2019 i zegarki Oris

Od pięciu lat Oris Polska jest sponsorem Jazztopad Festival we Wrocławiu. I tym razem Oris będzie na festiwalu w Narodowym Forum Muzyki oraz w klubie festiwalowym Mleczarnia.
8 listopada 2019

Funkcje zegarka i jego budowa – o dodatkowym wyposażeniu i pojęciach związanych z zegarkami

W poniższym tekście prezentujemy opis funkcji zegarków, które posiadamy w swojej ofercie. Pojawi się też kilka ogólnych informacji o zegarkach i zegarach. Z tekstu dowiecie się czym jest zawór helowy, czym się różni chronograf od chronometru i dlaczego użytkownik zegarka z wiecznym kalendarzem musi co sto lat korygować wskazania.

 

7 listopada 2019

Czarna Kaśka jeszcze przed Czarnym Piątkiem… otwiera drzwi do rabatów!

Do zakupionego zegarka Czarna Kaśka oferujemy zakup drugiego produktu (zegarka lub innego z oferty naszego sklepu) ze specjalnym rabatem!
5 listopada 2019
MeisterSinger Poland Edition

Pamiętaj gdzie jest Twój dom! Zegarek MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Już wyglądem swoich zegarków, a w tym także sposobem realizacji wskazań, marka chce zwracać uwagę na to, co jest w życiu ważne. W swoim przesłaniu firma MeisterSinger informuje, że rezygnując ze wskazówki minutowej, jej zegarki akcentują upływ godzin – na pewno ważniejszych części każdego dnia i naszego życia.