14 kwietnia 2024

Licytacja komornicza – zegarki bardzo ciekawe, bardzo ich dużo i w bardzo dobrych cenach!

Licytacja komornicza zegarków. Zegarki w komorniczym przetargu w doskonałych cenach można nabyć w drodze licytacji! Zegarków zajętych przez komornika i skierowanych do licytacji jest bardzo dużo – 247 sztuk! Wszystkie zegarki są nowe, nieużywane. W większości z foliami zabezpieczającymi. Zegarki posiadają oryginalne opakowania i dokumenty producenta (gwarancja, certyfikaty)
12 stycznia 2024

Przedszkolaki u zegarmistrza. Nauka i zabawa

Przedszkolaki u zegarmistrza. Nauka i zabawa w odczasu doczasu Kilka dni temu w naszym sklepie i punkcie usługowym pojawiała się zapowiedziana grupa przedszkolaków z nieopodal od nas położonego Przedszkola „Inspiren”. Jak zaplanować takie spotkanie by było ono interesujące i nie zniechęcało, a wręcz inspirowało do poznawania świata?
23 października 2023

„Zegarki Błonie w 70. rocznicę powstania Zakładów Mechaniczno-Precyzyjnych w Błoniu”

Wystawa zorganizowana w dniach: 24 października 2023 roku – 20 stycznia 2024 roku, w siedzibie sklepu odCzasu doCzasu w Galerii Ursynów, aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54.
26 września 2022

Wystawa 50. rocznica budowy zegara na Zamku Królewskim w Warszawie

Wystawa: „50. rocznica budowy zegara na Zamku Królewskim w Warszawie” Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków Grawerów i Brązowników miasta stołecznego Warszawy, w salonie odCzasu doCzasu w Galerii […]
22 kwietnia 2022

Zegarkowy sklep internetowy a ekologia

Czy pro ekologicznie może działać sklep internetowy, który oferuje zegarki? Czy troska o ekologię może być w takim sklepie w jakiekolwiek realizowana? Czy można cokolwiek zmienić w utartych zwyczajach sklepów jubilerskich?
24 lutego 2022

Tłusty Czwartek i Piaseczno i jego ratuszowy zegar i rocznica budowy zegara na Zamku Królewskim w Warszawie!

Wiadomo dziś Tłusty czwartek, ale co to ma wspólnego z Piasecznem i jego ratuszowym zegarem? Co ma wspólnego z rocznicą odbudowy zegara na Zamku Królewskim w Warszawie? Ano są powiązania ścisłe!