Koszty transportu

Na terenie Polski

Wszystkie zegarki zakupione w naszym sklepie wysyłane są za darmo za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Nie ma znaczenia czy wybrana została opcja przy przedpłacie czy za pobraniem. Zegarki kurierem wysyłamy GRATIS.

Książki wysyłamy za pośrednictwem ORLEN Paczki – koszt 7,00 zł, Poczty Polskiej lub kurierem – koszt wysyłki wynosi 15 zł.

Odbiór osobisty

Nasz sklep stacjonarny, w którym możliwy jest odbiór osobisty, działający pod szyldem „odCzasu doCzasu” mieści się w Galerii Ursynów (lokal U54) w Warszawie, przy Aleji Komisji Edukacji Narodowej 36.

Galeria Ursynów znajduję się tuż przy stacji metra Natolin, co czyni to miejsce bardzo łatwo dostępnym i przyjaznym dla podróżujących komunikacją miejską. Nasz salon mieści się na parterze galerii.

Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach pracy galerii:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00
  • w soboty od 11.00 do 15.00

Chcąc samodzielnie odebrać towar, jako adres dostawy w formularzu zamówienia należy podać: 02-722 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36.

Po złożeniu zamówienia prosimy czekać na nasze potwierdzenie dostępności towaru. Nastąpi to telefonicznie lub e-mailem w przeciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia (w dni pracujące dla Galerii Ursynów). Wtedy też poinformujemy Państwa, kiedy jest możliwy osobisty odbiór zamówionego towaru.

Dla zapewnienia pełnego komfortu obsługi, prosimy o podanie przewidywanego przez Państwa terminu przybycia do salon odCzasu doCzasu.

Jeśli zależy Państwu na wcześniejszej realizacji zamówienia i nie chcą Państwo czekać na kontakt z naszej strony, prosimy o taką informację listem elektronicznym (e-mail) lub telefonicznie. Na pewno uda się ustalić wygodny dla Państwa termin odbioru towaru.

Wysyłki zagraniczne

Kraj Czas dostawy Cena
Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Ukraina*, Węgry 3-5 dni 99 PLN
Bułgaria, Finlandia, Francja, Guernsey**, Jersey**, Liechtenstein**, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria**, Szwecja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy, Wyspa Man 4-5 dni 139 PLN
Bośnia i Hercegowina**, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia**, Portugalia, Serbia** 5-7 dni 179 PLN

*Dodatkowo może zostać naliczony koszt cła: 80 PLN
**Dodatkowo może zostać naliczony koszt cła: 190 PLN

Numer konta

Bank – Citibank – Bank Handlowy w Warszawie S.A.

konto: 37 1030 0019 0109 8530 0042 1116

odbiorca: salon „odCzasu doCzasu”, Galeria Ursynów, Warszawa

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: [Imię i nazwisko], [informacje czego dotyczy przelew, np: zaliczka na zegarek XYZ]

Zgodnie z naszymi obserwacjami, tylko wpłaty z tego samego banku – czyli Citibanku spływają na konto natychmiast. Wpłaty z innych banków są księgowane w ciągu 2-3 dni.