1 2 3

Zegarki Michael Kors

Zegarki Michael Kors, podobnie jak marka Michael Kors – to zjawisko niezwykłe. Firma będąca kreatorem mody i liderem wzornictwa w wielu dyscyplinach stylowo – odzieżowych.

Michael Kors to światowej sławy, wielokrotnie nagradzany projektant wyrafinowanych strojów i luksusowych akcesoriów. Swoją firmę Michael Kors założył już w roku 1981, kiedy to zaprojektował pierwszą kolekcję strojów, ale na sukces jako projektanta i szeroki rozgłos pracował przez kolejne lata.
Dziś ta szeroko znana marka oferuje szereg produktów: elementy i całe komplety strojów damskich i męskich, akcesoria, obuwie, zegarki, biżuterię, okulary i pełną linię produktów zapachowych.

Wspomniane zegarki Michael Kors są wyrobami bardzo charakterystycznymi i z daleka rozpoznawalnymi. Oczywiście jednoznaczną identyfikację marki można określić po logotypie, ale zegarki Michael Kors są z daleka rozpoznawalne i to one są inspiracją dla innych projektantów w branży.

Złoto, złoto, złoto, srebro, przepych, przepych, przepych, agresywne kształty, wyraźne połyskliwe powierzchnie – to wyróżniki zegarków Michael Kors. Wydaje się, że takie zestawienie jest wybuchowe i nie ma szans na sukces, a jednak to właśnie zegarków oznaczonych logiem Michael Kors poszukują kobiety..
Widzisz zegarek i… wiesz, że to jest Michael Kors, bo te zegarki tak właśnie mają, że są rozpoznawalne z daleka.
Także dzięki temu wzbudzają pożądanie innych.

Za tym niezwykłym światem stoi wyjątkowa osoba – projektant z wrodzonym poczuciem przepychu i niezachwianym okiem do ponadczasowego szyku. Michael Kors zdobył wiele wyróżnień w branży modowej, został uhonorowany za swoją filantropię oraz zdobył szacunek i sympatię milionów osób. Całkowicie oddany swojej wizji stylu, który jest zarówno wyrafinowany, jak pobłażliwy, tak kultowy, jak nowoczesny, stworzył trwałe imperium luksusowego stylu życia o globalnym zasięgu.

Damskie kolekcje zegarków obejmują linie:
Pyper, Portia, Petite Portia, Bradshaw, Sofie Pave, Mini Slim Runway, Slim Runway, Jaryn Rainbow Pave, Jaryn Pave, Slim Runway Pave, Petite Norie Pave, Petite Lexington, Darci Pave, Mini Ritz Pave, Petite Portia, Portia, Darci Pave, Mini Darci, Petite Darci, Ritz, Mini Ritz, Mini Parker, Parker Pave, Mini Brandshaw, Cinthia, Mini Lauryn, Oversize, Lexington, Parker, Cinthia

Męskie kolekcje zegarków:
Gage, Dane, Grayson, Slim Runway, Bradshaw, Lexington, Scout, Reid, Dylan