Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zegarki Orient Star

Jak twierdzą znawcy marki, zegarki Orient Star powstały, by „by przyćmić wyroby wszystkich znajdujących się w naszej galaktyce producentów czasomierzy” Jako kolekcja zegarków firmy Orient pojawiły się one w roku 1951.

Na bazie tejże kolekcji i tej przedstawionej powyżej wizji, powstała wydzielona marka nosząca nazwę Orient Star. W chwili powstawania niniejszego tekstu skupia ona swoje wyroby w dwóch liniach wzorniczych: Classic i Contemporary.

Przy prestiżowych modelach i niezwykle elegancko wykonanych czasomierzach, marka nie ucieka od wyrobów wyjątkowych. Są nimi przykładowo modele „Semi Sceleton”, dla których otwory  w tarczy pozwalają obserwować pracę zespoły balansu, oraz innych elementów mechanizmu.

W swojej kolekcji firma Orient Star ma także model w pełni szkieletowany, który właśnie szkieletowaniem, oraz kunsztem zdobień zachwyca wszystkich znawców tego aspektu zegarkowej materii.

W modelach klasycznych, jak przekazuje marka: „nie można nie docenić przyjemności i satysfakcji z oglądania jak smukłe wskazówki minut i godzin niejako rozciągają się, aby osiągnąć granice podziałki na obwodzie tarczy”

Orient Star, to na pewno gwiazda na zegarkowym firmamencie i w gronie manufakturowych producentów.