Zegarki Rado

Zegarki Rado. Marka Rado i spieki ceramiczne, to wydaje się nierozłączna para w zegarkowym świecie. Jeśli do tego dołożymy jeszcze nowoczesną stylistykę czasomierzy, to wiadomo, że w takich ograniczeniach mieści się jedynie marka Rado.

Ten szwajcarski producent należący do Swatch Group, jest dobrze rozpoznawalny na rynku, a przez niektórych miłośników zegarków jest wręcz uwielbiany.

Oczywiście część potencjalnych nabywców zegarków wręcz wyklucza możliwość zakupu czasomierza tej marki, ale to zwykle wtedy, gdy taki już posiada 🙂

My naszą współpracę z firmą Rado już zakończyliśmy, a zegarki prezentowane w salonie i sklepie internetowym są wyprzedawaną, pozostałością naszej kolekcji.

Oferujemy oryginalny, posiadający gwarancję producenta zegarek, a dzięki wyprzedaży możemy je zaoferować w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Oferowane przez nas zegarki należą do następujących linii wzorniczych: Esenza, Hyperchrome, Sintra, Centrix,


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer156344/public_html/odczasudoczasu.pl/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(582) : eval()'d code on line 7