1 2 3

Zegarki Roamer

Szwajcarska firma produkująca zegarki Roamer jest dobrze znana na polskim rynku już od czasów przedwojennych, a jej wyroby zawsze znajdowały się w gronie chętnie kupowanych przez klientów.

W czasach koncesjonowanej gospodarki socjalistycznej zegarki Roamer pojawiały się na półkach państwowego „Jubilera”, choć ze względu na cenowy przelicznik, tak jak wszystkie szwajcarskie produkty, były one trudno dostępne dla zwykłych ludzi.

Także tuż po przemianach ekonomicznych czasomierze firmy Roamer były jednymi z pierwszych, jakie oferowano w nowych powstających coraz liczniej prywatnych salonach jubilerskich i zakładach zegarmistrzowskich, a marka Roamer była widoczna w działaniach promocyjnych.

Dziś ofertę marki Roamer możemy znaleźć w wielu salonach jubilerskich. A ich oferta podzielona jest na ofertę zegarków damskich i męskich, a modele dla panów dzielą się na kwarcowe i mechanicznych.

W tym gronie nie brakuje oczywiście sztandarowych modeli zegarków Roamer takich jak choćby: Searock, Classic i Superslender, ale są także: C-Line i Ceraline, Mercury, R-Matic, Vanguard i Soleure.