1 2 3 4 9 10 11

Zegarki Tissot

Zegarki Tissot tworzą bardzo szeroką, pewnie najszerszą wśród szwajcarskich producentów, gammę zegarkowych produktów. W ofercie marki Tissot znajdziemy czasomierze mechaniczne i elektroniczne.

Wśród mechanicznych są te najbardziej tradycyjne – nakręcane manualnie, które znajdziemy we współczesnych zegarkach kieszonkowych i naręcznych, po najnowocześniejsze zegarki mechaniczne z automatycznym naciągiem (automaty) i nowoczesnymi konstrukcjami, takimi jak Powermatic80, czy SwissMatic.

Także dla czasomierzy elektronicznych znajdziemy klasyczne rozwiązania z dwiema, czy trzema wskazówkami, oraz najnowocześniejsze wyposażone w dodatkowe czujniki i posiadające szeroki zakres wskazań zegarki z serii T-Touch.

Co ciekawe, elektroniczne mechanizmy znajdziemy także w zegarkach kieszonkowych.

Tissot jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i posiadających doskonałą reputację marek zegarkowych. Jest znana i lubiana w każdym zakątku świata

Oferta zegarków Tissot podzielona jest na kolekcje, które dalej dzielą się na grupy towarowe.

Kolekcje zegarków firmy Tissot posiadają następujące nazwy:
Touch Collection, T-Sport Collection, Special Collection, Vuelta Collection, T-Classic Collection, T-Lady Collection, Heritage Collection, T-Gold Collection, T-Pocket Collection