Zegarki Tommy Hilfiger

blank
TOMMY HILFIGER jest jedną z wiodących światowych marek dyktujących modę i jest uznawana na całym świecie jako ta, która celebruje esencję klasycznego amerykańskiego stylu podlegającego jednak specyficznemu spojrzeniu określanemu słowem „twist”.

Firma Tommy Hilfiger została założona w 1985 roku. Zapewnia ona indywidualną i niepowtarzalną stylistykę swoich wyrobów, oferując swoim klientom wyroby najwyższej jakości. Marka Tommy Hilfiger działa na całym świecie pod markami TOMMY HILFIGER i TOMMY JEANS, z szeroką gamą kolekcji, w tym HILFIGER COLLECTION, TOMMY HILFIGER TAILORED. W tej grupie znajdziemy odzież sportową męską, damską i dziecięcą, dżins, akcesoria, i obuwie.

Poza elementami ubioru marka udziela licencji na produkcję szeregu innych produktów, w tym perfum, okularów, zegarków i elementów wyposażenia domu.

Założyciel marki Tommy Hilfiger przez cały czas pozostaje głównym projektantem firmy i sam wyznacza kierunki w procach projektowania.

Wskazane założenia produkcyjne dotyczą oczywiście interesujących nas zegarków i drobnej biżuterii.

Dzięki przyjętym tak założeniom, w zegarkach marki Tommy Hilfiger znajdziemy nowojorski, amerykański styl, mix nowoczesności i tradycji, co w efekcie daje stylistykę zegarków sprawiających radość posiadaczom tych produktów.

Na pozór można by sugerować, że najważniejszym elementem zegarków marki Tommy Hilfiger jest obecność szeroko rozpoznawalnego logotypu na tarczy zegarka.
Tak. Logotyp jest rzeczywiście szeroko rozpoznawalny, ale ta znajomość wynika z zaufania do produktów nim opatrzonych.

W kolekcji marki Tommy Hilfiger znajdziemy modele tak damskie jak i męskie, klasyczne i sportowe. Jako podstawowy materiał dla wykonania obudowy mamy oczywiście stal szlachetną, przy czym część zegarków pozostaje w srebrzystym kolorze stali, ale w kolekcji znajdziemy także zegarki pokryte powłoką dekoracyjną w barwie żółtego, czy różowego złota a także wersje bikolorowe (stalowo-złote).

Zegarki Tommy Hilfiger występują na paskach skórzanych, kauczukowych, jak i na metalowych, tak sportowych, jak i delikatnych bransoletach.

Mechanizmy zegarków marki Tommy Hilfiger, to wysokiej jakości wyroby elektroniczne – kwarcowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy dostępnej cenie firma może zaoferować dużą niezawodność działania zegarków, jak również różnorodność wskazań, czy ich sposobu prezentacji.
Trzeba przyznać, że firma Tommy Hilfiger wykorzystuje te możliwości do maksimum oferując różnorodne stylistycznie i funkcjonalnie i zawsze świetnie wyglądające zegarki.

Wyświetlanie 1–32 z 49 wyników

1 2