1 2 3

Zegarki Tommy Hilfiger


TOMMY HILFIGER jest jedną z wiodących światowych marek dyktujących modę i jest uznawana na całym świecie jako ta, która celebruje esencję klasycznego amerykańskiego stylu podlegającego jednak specyficznemu spojrzeniu określanemu słowem „twist”.

Tommy Hilfiger to oczywiście marka modowa, która wywodzi swoją nazwę od nazwiska i imienia swojego twórcy i kreatora mody – Thomasa Jacoba Hilfigera. Ta amerykańska marka klasyfikowana jest w klasie premium. W swojej ofercie poza odzieżą, obuwiem, akcesoriami, zapachami i elementami wyposażenia domu, posiada ona nas najbardziej interesujące, ciekawie zaprojektowane zegarki.

Ich produkcją i dystrybucją od  2001 roku zajmuje się doskonale znana na zegarkowym rynku, szwajcarska Grupa Movado. Swoje branżowe doświadczenie z zegarków luksusowych firma wykorzystuje do projektowania ciekawych stylistycznie i dobrze wykonanych zegarków sygnowanych marką Tommy Hilfiger.  Ich oferta, która obejmuje tak wyroby damskie, jaki i męskie jest dość zróżnicowana.

W tych produktach znajdziemy szerokie spektrum zegarkowych możliwości, a służą one temu, by w każdym sezonie tworzyć ciekawe, interesujący wzory zegarków idealnie komponujących się z aktualnie promowanymi, najnowszymi kolekcjami ubrań marki.

Dzięki przyjętym tak założeniom, w zegarkach marki Tommy Hilfiger znajdziemy nowojorski, amerykański styl, mix nowoczesności i tradycji, co w efekcie daje stylistykę zegarków sprawiających radość posiadaczom tych produktów.

Na pozór można by sugerować, że najważniejszym elementem zegarków marki Tommy Hilfiger jest obecność szeroko rozpoznawalnego logotypu na tarczy zegarka.
Tak. Logotyp jest rzeczywiście szeroko rozpoznawalny, ale ta znajomość wynika przede wszystkim z ciekawej, ujmującej stylistyki wyrobów i z zaufania do produktów nim opatrzonych.

W kolekcji marki Tommy Hilfiger znajdziemy modele tak damskie jak i męskie, klasyczne i sportowe. Jako podstawowy materiał dla wykonania obudowy mamy oczywiście stal szlachetną, przy czym część zegarków pozostaje w srebrzystym kolorze stali, ale w kolekcji znajdziemy także zegarki pokryte powłoką dekoracyjną w barwie żółtego, czy różowego złota a także wersje bikolorowe (stalowo-złote).

Zegarki Tommy Hilfiger występują na paskach skórzanych, kauczukowych, jak i na metalowych, tak sportowych, jak i delikatnych bransoletach.

Mechanizmy zegarków marki Tommy Hilfiger, to wysokiej jakości wyroby elektroniczne – kwarcowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy dostępnej cenie firma może zaoferować dużą niezawodność działania zegarków, jak również różnorodność wskazań, czy ich sposobu prezentacji.
Trzeba przyznać, że firma Tommy Hilfiger wykorzystuje te możliwości do maksimum oferując różnorodne stylistycznie i funkcjonalnie i zawsze świetnie wyglądające zegarki.