Błonie Delfin 3

695 

Brak w magazynie

Przez wiele dziesiątek ostatnich lat zegarkowa marka Błonie była jednoznacznie kojarzona z czasomierzami produkowanymi w Zakładach Mechaniczno-Precyzyjnych Mera Błonie na początku drugiej połowy poprzedniego wieku. Dziś, współczesna marka Błonie oferuje ciekawe mechaniczne zegarki z automatycznym naciągiem. Inspiracją do ich stylistyki jest spuścizna zakładów Mera Błonie, historia Polski, a także współczesne dzieje naszego kraju. Jej pierwszym wyprodukowanym czasomierzem był model inspirowany stylistyką posiadającego bogatą historię zegarka Zodiak, a ostatnim model  Dukat. W zakresie historii Polski producent przedstawił dwie linie będące uhonorowaniem polskich lotników. Pierwsza z nich nosi nazwę WX302 a druga BH300. Dodatkowe dwa specjalne modele, z których tylko jeden pojawił się w publicznej ofercie upamiętniały 100 lecie warszawskiego klubu – Legia Warszawa. Nawiązując do lokalizacji producenta w Błoniu, także współczesna firma posiada tam swoje biuro, oraz wspiera wybrane aktywności lokalnych władz. Obecnie dostępne wzory zegarków Błonie skupione są w następujących liniach wzorniczych: BH300, Dukat, Legia Warszawa. Zgodnie z przekazem twórców marki: „Błonie to odświeżona marka, która jest formą kultywowania polskiej tradycji zegarmistrzowskiej i przywróceniem do życia symbolu narodowego” Równocześnie celem producenta jest, by wszystkie wyroby marki zawierały w swojej stylistyce jak najwięcej historii i polskiego narodowego ducha. Każdy z zegarków Błonie przechodzi trzy etapową kontrolę jakości w czasie procesu produkcji. Dodatkowo każdy z zegarków jest indywidualnie sprawdzany w Polsce. Przy okazji tejże kontroli, poza weryfikacją poprawności wykonania elementów zewnętrznych, zegarmistrz reguluje także precyzję chodu każdego z czasomierzy.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Delfin 3 to nowoczesność, zamknięta w produkcie słynącym z klasycznego podejścia do produkcji zegarków.
Nowa koperta która skrywa nowatorsko zaprojektowaną granatową tarczę z oryginalnym wzorem fal morskich oraz wytłoczeniem nad godziną „6” w kształcie delfina, sprawia bardzo przyjemne wrażenie. Koperta zegarka jest stalowa wykonana ze stopu 316L o świetnych parametrach użytkowych. Całość skomponowano z wygodnym, granatowo czerwonym paskiem z nylonowej taśmy (NATO) która jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie w okresie letnim. I pięknie komponuje się z tarczą w podobnych odcieniach, oraz jak w przypadku innych z kolekcji zegarków, wskazówką sekundową.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sercem modelu Delfin 3jest mechanizm zasilany baterią, japońskiej produkcji Citizen – Miyota o symbolu 2035. Jest to znany układ kwarcowy, który zapewnia bezproblemowe działanie różnego typu zegarków. Cechą istotną jest „umiarkowany apetyt” na prąd dzięki czemu wymiana baterii potrzebna jest co min. 3 lata. Ciekawym zabiegiem stylistycznym jest zastosowanie podwójnie wypukłego szkła mineralnego które bardzo dobrze komponuje się z płaską 42mm kopertą. Jej klasę szczelności ustalono na 5atm. (50 metrów)
Bardzo istotną kwestiom jest powód dla którego kolekcja ta powstała. Chodzi o wsparcie organizacji MARE zajmującej się ochrona ekosystemów morski w tym Bałtyku. Każde 100zł ze sprzedaży tego modelu wesprze fundację w kwestii celi statutowych.

Nasza ocena…

Nowoczesny i mogący się podobać zegarek o unikatowej – szczególnie dla Błonia tarczy. Spory lecz przy tym płaski profil koperty ułatwia użytkowanie. Udany projekt, stosunkowo taniego kwarcowego zegarka o dobrych parametrach.
Tym bardziej że zakup go pomaga w ochronie naszego morza i życia w nim tętniącego.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

 

 

 

 

 

Płeć

Mechanizm

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szkiełko

Mineralne

Pasek

Pasek typu NATO

Szerokość koperty (mm)

42.0

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.