Eleganckie zegarki unisex

Zegarki eleganckie unisex przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki uniwersalności i minimalizmowi formy doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie stroju oficjalnego. Często wybierane przez młode osoby, stanowią symbol nowoczesności i niewymuszonej elegancji. Tego typu zegarki pasować będą zarówno do casualowej stylizacji, jak i do garnituru lub sukni wieczorowej.

Elegancja tyczy się każdego z elementów czasomierza. Koperta powinna być oszczędna w formie, minimalistyczna. Może być wykonana ze szlachetnego metalu lub ceramiki.

Pasek, czy bransoleta także powinny cechować się wysoką jakością. Do wykonania paska dawniej użyta zostałaby skóra zwierzęcia, dziś, w dobie ochrony środowiska, jest to skóra syntetyczna, lub inny sztuczny produkt. Musi się jednak świetnie prezentować.

Elegancka tarcza – to raczej stonowane i tradycyjne kolory, chyba że mamy do czynienia z masą perłową, lub emalią. Wtedy kolorów nie ograniczamy. Mechanizm wyjątkowej jakości – to wymóg. To, co czyni zegarek niepowtarzalnym, to wszakże jego wnętrze.

Często zdarza się, że najbardziej eleganckie zegarki unisex pochodzą z limitowanych edycji pożądanych producentów.

1 2 3 4