Zegarki Glycine

Zegarki Glycine są coraz lepiej widoczne na rynku w Polsce, choć marka est jedną z tych szwajcarskich firm, które swoją pozycję na rynku w Polsce budowały od podstaw. Marka ta nie była importowana przez koncesjonowane, państwowe firmy w czasach gospodarki socjalistycznej.

Szkoda, bo Glycine prezentuje ciekawe modele czasomierzy, zróżnicowane wzornictwo, a ma także ciekawe dokonania w aspekcie konstrukcji mechanizmów, jak i stylistyki czasomierzy.

Do kultowych wyrobów marki Glycine należy na pewno linia Airman – zegarki stworzone wedle wskazań doświadczonego pilota, przekazane konstruktorowi Glycine na pokładzie samolotu.

Czy można oczekiwać pewniejszych wytycznych?

Obecnie kolekcja marki Glycine zawiera następujące linie wzornicze: Airman, Combat, Incursore, KMU 48, F104, Classics, Lagunare.

W Polsce marka jest obecna poprzez swojego autoryzowanego przedstawiciela i poza promocją i sprzedażą prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich zegarków.

Zegarki Glycine. Z historii marki na pewno warto wiedzieć, że jej twórca – Eugene Meylan powołał Glycine do życia będąc już od wielu lat obecnym na rynku i docenionym zegarmistrzem. Swoją działalność pod szyldem Glycine zlokalizował w sercu Szwajcarii w Bienne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29