Glycine COMBAT 6 Vintage GL0122

3 310 

Brak w magazynie

Nadzwyczajny kunszt i pasja twórcza stały się podstawą dla stworzenia wyjątkowej marki szwajcarskiej, produkującej ekskluzywne zegarki. Wypracowana przez firmę Glycine technologia oraz dbałość o najwyższej jakości mechanizmy nadały wyjątkowego charakteru wytwarzanym czasomierzom. Zainteresowanie wzmagała troska o estetykę. Wyroby Glycine stały się synonimem niepowtarzalności i wyznaczyły wygórowane standardy szwajcarskim zegarkom o charakterze lotniczym i militarnym.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Przedstawiany tu czasomierz został wyposażony w mechanizm z automatycznym naciągiem GL224 napędzający trzy wskazówki, datownik.

Koperta ma wymiar szerokości rzędu 43 mm. Zainstalowane w niej szkło jest szafirowe wypukłe z potrójnym wewnętrznym antyrefleksem, dające nam gwarancję na zarysowania.

Tarcza jest matowa czarna.
Nałożone indeksy zostały wypełnione Super-Luminovą

Wodoszczelność sięga poziomu 50 m.

Pasek jest materiałowy, NATO.

Warto go mieć na nadgarstku

Glycine Combat 6 Vintage GL0122 to wyjątkowy zegarek, którego charakter zależy od paska, na jakim go osadzimy. Jego koperta została wykonana ze stali szlachetnej i pokryta powłoką PVD w kolorze czarnym, a koronka jest zakręcana.

Rezerwa chodu zegarka to 38 godzin.

Dzięki prostej kolorystyce zegarek można nosić do wielu sportowych i formalnych stylizacji (do tych drugich po zmianie paska na skórzany).

Oprócz standardowego datownika (tu odwrócona gra kolorów: czarne tło, białe cyfry), otrzymujemy technologię
umożliwiającą sprawdzenie godziny w ciemnym pomieszczeniu. Technologia Super-Luminova® znalazła zastosowanie na indeksach i wskazówkach.

Nasza ocena

Jest to wyjątkowy czasomierz, który przykuje uwagę niejednej osoby, a sam noszący może z zadowoleniem mieć na nadgarstku dzieło, noszenia którego nie powstydziłby się żaden elegancki Mężczyzna.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Pasek typu NATO

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

11.7

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.