Zegarki Neat

Zegarki w kopertach z drewna cieszą się coraz większym powodzeniem na wielu zegarkowych rynkach. Także u nas pojawia się coraz więcej zapytań o tego rodzaju, wyjątkowe zegarki. W ofercie naszego salonu pojawiły się zegarki z kopertami z drewna firmy Neat, bo naszym zdaniem są to bardzo dobrze zaprojektowane i doskonale wykonane produkty.

Marka Neat bazuje na szerokim spektrum rodzajów drewna używanego do produkcji kopert i tarcz zegarkowych. Szeroka gamma drewna pozwala też na ciekawy dobór kolorystyczny tarcz i kopert. Dodatkowy kolor dobieramy także w pasku do zegarka.

Do wytwarzania kopert używane jest drewno: dąb, wiąz, klon, orzech amerykański, wiąz, padouk, amazaque i sapele. Do wykonania kopert użyto drewna: klon, tulipanowiec, eukaliptus, korzeń madrona, platan, anigre.

Przy możliwym, tak szerokim wyborze rodzajów drewna od razu widać różnorodność kolorystycznego doboru dla konkretnych zegarków. Ta uwaga dotyczy tak kopert, jak i tarcz zegarków. Także paski skórzane są doskonale kolorystycznie z szerokiej oferty dobierane.
To ważna informacja, bo potencjalni kupujący będą mogli do swoich indywidualnych preferencji dobrać odpowiedni własny zegarek.
My największą uwagę oczywiście zwracamy na elementy wykonane w Polsce – tarczę i kopertę. Ich stylistyka i jakość wykonania, oceniona przy pierwszym wzięciu do ręki, bardzo pozytywnie świadczy o producencie.

Tak właśni swoje produkty chcieli oferować właściciele marki – postanowili więc stworzyć coś, z czego będą dumni.

Jak przekazali chodziło im o:  „markę, której produkty są spersonalizowane i dopracowane w najmniejszym szczególe, a oprócz tego wykonane z naturalnych surowców przyjaznych dla człowieka i otoczenia.
Podstawowymi materiałami, jakich używają do produkcji są: drewno, skóra, bawełna, wełna, kaszmir i len.”