Neat. Drewniany Knight 43 N084

Original price was: 649 zł.Current price is: 519 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki w kopertach z drewna cieszą się coraz większym powodzeniem na wielu zegarkowych rynkach. Także u nas pojawia się coraz więcej zapytań o tego rodzaju, wyjątkowe zegarki. W ofercie naszego salonu pojawiły się zegarki z kopertami z drewna firmy Neat, bo naszym zdaniem są to bardzo dobrze zaprojektowane i doskonale wykonane produkty. Marka Neat bazuje na szerokim spektrum rodzajów drewna używanego do produkcji kopert i tarcz zegarkowych. Szeroka gamma drewna pozwala też na ciekawy dobór kolorystyczny tarcz i kopert. Dodatkowy kolor dobieramy także w pasku do zegarka. Do wytwarzania kopert używane jest drewno: dąb, wiąz, klon, orzech amerykański, wiąz, padouk, amazaque i sapele. Do wykonania kopert użyto drewna: klon, tulipanowiec, eukaliptus, korzeń madrona, platan, anigre. Przy możliwym, tak szerokim wyborze rodzajów drewna od razu widać różnorodność kolorystycznego doboru dla konkretnych zegarków. Ta uwaga dotyczy tak kopert, jak i tarcz zegarków. Także paski skórzane są doskonale kolorystycznie z szerokiej oferty dobierane.
To ważna informacja, bo potencjalni kupujący będą mogli do swoich indywidualnych preferencji dobrać odpowiedni własny zegarek.
My największą uwagę oczywiście zwracamy na elementy wykonane w Polsce – tarczę i kopertę. Ich stylistyka i jakość wykonania, oceniona przy pierwszym wzięciu do ręki, bardzo pozytywnie świadczy o producencie. Tak właśni swoje produkty chcieli oferować właściciele marki – postanowili więc stworzyć coś, z czego będą dumni. Jak przekazali chodziło im o:  „markę, której produkty są spersonalizowane i dopracowane w najmniejszym szczególe, a oprócz tego wykonane z naturalnych surowców przyjaznych dla człowieka i otoczenia.
Podstawowymi materiałami, jakich używają do produkcji są: drewno, skóra, bawełna, wełna, kaszmir i len.”

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Drewnem które zostało wykorzystane do produkcji koperty zegarka Neat. Drewniany Knight 43 N084, jest Padouk, występuje w odcieniu czerwonym lub purpurowo brązowym, zdarzają się jaśniejsze miejsca, które nadają drewnu jeszcze większej niepowtarzalności. Po obróbce drewno staje się idealnie gładkie i miłe w dotyku. Rośnie w Afryce.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek o symbolu Neat. Drewniany Knight 43 N084 którego koperta została wykonana z atrakcyjnego drewna Padouk o specyficznym czerwonym odcieniu ma rozmiar 43mm i szczelność 30 metrów. Tarcza wykonana została z drewna Tulipanowca o ciekawym szarym odcieniu który ładnie prezentuje się z czarnymi indeksami oraz stylowymi wskazówkami. Na uwagę zasługuje komplikacja day/date. Gdzie „dzień” realizowany jest panoramicznym oknem w górnej części tarczy natomiast data tradycyjnie na godz. 3. Za te wskazania odpowiedzialny jest zastosowany mechanizm Citizen – Miyota zasilany baterią o żywotności ok. 2-3 lat. Producent zdecydował się na zastosowanie szkła mineralnego o płaskim profilu, dobrze spisującego się w tego typu projektach. Koperta została połączona z czarnym, gładkim paskiem ze skóry cielęcej dobrze komponującym się z kolorem tarczy.

Nasza ocena…

Zegarek Neat. Drewniany Knight 43 N084 ten jest świetną propozycja, nie tylko dla osób (Panów) z nastawieniem pro ekologicznym. To wygodny męski model, o atrakcyjnym wyglądzie na uwagę zwraca jego niska waga i minimalizm.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Drewno Padouk

Tarcza

Tulipanowiec

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.