Zegarki Skagen

blank

Zegarki Skagen są potwierdzeniem niezwykłej prawdy obecnej w powtarzanym sloganie o wybitnych dokonaniach osób przy ich powrocie do swoich źródeł.

Założona w Ameryce przez parę Duńczyków firma, miała lokalnie sprzedawać ekskluzywne produkty duńskiego dyktatora mody. Dziś należąca do amerykańskiego koncernu Fossil Group marka oferuje czasomierze na całym świecie, ale operuje w segmencie przystępnych cenowo produktów.

Duńskie wzornictwo zegarków Skagen jest elementem, który w całej tej historii się nie zmienia i jest dominującym i wyróżniającym dla tej firmy. Co więcej logo produktów też jest „duńskie” – symbolizuje spotkanie duńskich cieśnin Skagerrak i Kattegat.

Samo słowo Skagen jest nazwą najbardziej wysuniętego na północ miasta i rejonu w Danii.

Czy wybrana nazwa nie jest najlepszą dla identyfikacji przyjętej jako własnej stylistyki produktów?

W ofercie firmy Skagen znajdziemy tradycyjne zegarki elektroniczne, jak i smartwatche. Zegarki Skagen podzielone są na następujące linie wzornicze:

Smartwatche ekranowe: Falster
Smartwatche hybrydowe:Hagen Connected, Signatur Connected, Jorn Connected, Hald Connected, Mini Hald

Tradycyjne zegarki elektroniczne: Anita, Holst, Ancher, Melbye, Grenen, Leonora, Freja, Hald, Hagen, Signatur, Karolina, Jorn, Gitte, Nicoline, Ditte, Falster Automatic, Havene, Rungsted

Wyświetlanie 1–32 z 39 wyników

1 2