Skagen Freja SKW2698

499 

Brak w magazynie

Zegarki Skagen są potwierdzeniem niezwykłej prawdy obecnej w powtarzanym sloganie o wybitnych dokonaniach osób przy ich powrocie do swoich źródeł. Przedstawiając się firma Skagen  przekazuje, iż już od ponad 30 lat jej zegarki są kwintesencją duńskiego stylu i duńskiej kultury. Teraz dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jest ona jeszcze bardziej duńska niż kiedykolwiek przedtem. Od wybrzeży i najbardziej na północ wysuniętego miasta Skagen, przez architekturę prowincji i wyjątkowe miasta których kwintesencją jest Kopenhaga, zbierany jest duch regionu, który jest inspiracją do tworzonych zegarków. To ta twórcza energia napędza projekty marki, projekty zegarków i biżuterii przez dziesięciolecia i inspiruje projektantów marki  do odkrywania duńskiego ducha marki na nowo – do przedefiniowania tego nowoczesnego stylu. Jest to też swego rodzaju zabawa z pojawiającymi się nowymi trendami mody, to swego rodzaju podróż –  projektowanie z myślą o przyszłości.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Skagen Freja SKW2698 to bardzo tradycyjny wzór dla kolekcji Skagen. Zastosowanie płaskiego szkła ze specyficzna ramką spotkamy w wielu modelach. W tym jest ona w kolorze złota co daje ciekawe zestawienie ponieważ koperta jest stalowa. Wygodna i modna bransoleta mesh w bikolorze (stal oraz złocenie PVD) jest inspiracją i kwintesencją prostego designu skandynawskiego.

Warto go mieć na nadgarstku…

Model Skagen Freja SKW2698 to połączenie czystej stali ze szkłem. Koperta posiada atrakcyjne połączenie z uszami co daje całość, która przechodzi prosto i płynnie do bransolety mesh. To bardzo ciekawe połączenie stanowi przykład harmonii z jaką Skagen produkuje swoje zegarki. Zegarek posiada kopertę w rozm. 26 mm oraz szczelność na poziomie podstawowych 30 metrów. Tarcza jest minimalistyczna w perłowej bieli. Zamiast indeksów znajdziemy 12 kryształów Swarovskiego, wskazówki są w kolorze złota, klasyczne i  proste. Szkło płaskie mineralne. Standardowo mechanizm od japońskiego producenta Miyota-Citizen zasilany baterią, gwarantuje dokładność i bezawaryjność.

Nasza ocena…

Tradycyjny wzór Skagen Freja SKW2698 który zachwyci wszystkie Panie, doskonale znana stylistyka w lekkim wydaniu. Po przez zastosowanie dwóch kolorów zegarek świetnie będzie się komponował z dowolną biżuterią.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Tak, jak wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie tak i ten jest fabrycznie nowy, posiada gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Kryształy Swarovskiego

Szerokość koperty (mm)

26.0

Grubość koperty (mm)

6.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

dożywotnia

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.