1 2 3 4 77 78 79

Zegarki męskie

Nasza bogata kolekcja markowych zegarków męskich z pewnością przypadnie do gustu niejednemu koneserowi nowoczesnych rozwiązań. Oferujemy zegarki na pasku, albo na bransolecie – liczy się Twoje zadowolenie.

Modne zegarki męskie – to cały przekrój zegarkowej produkcji

Wśród wielu dostępnych rodzajów znajdują się zegarki mechaniczne nakręcane manualnie i automatycznie, zegarki męskie elektroniczne ze wskaźnikiem cyfrowym i analogowym (wskazówki). Wśród elektronicznych są te sterowane radiem, sygnałem z satelity, oraz smart zegarki. W tych grupach dla zegarków elektronicznych mogą pojawić się także te ładowane światłem, czy poprzez generator prądu (ruch wahnika).

Zegarki o wskazaniach podstawowych – godziny, minuty i sekundy, ale także o rozbudowanym systemie wskazań – tak zwanych komplikacjach konstrukcji. Tych wskazywanych na tarczy dodatkowych danych: kalendarzowych, astronomicznych, czy też innych jest na tyle dużo, że trudno byłoby je tutaj wymienić. Są też komplikacje sposobu działania mechanizmu – np. wskazania retrograde, skacząca sekunda, czy dotyczące stanu zegarka – rezerwa chodu.

Wśród zegarków męskich polecamy zegarki sportowe oraz czasomierze eleganckie.