Błonie Zodiak Zebra

890 

Brak w magazynie

Przez wiele dziesiątek ostatnich lat zegarkowa marka Błonie była jednoznacznie kojarzona z czasomierzami produkowanymi w Zakładach Mechaniczno-Precyzyjnych Mera Błonie na początku drugiej połowy poprzedniego wieku. Dziś, współczesna marka Błonie oferuje ciekawe mechaniczne zegarki z automatycznym naciągiem. Inspiracją do ich stylistyki jest spuścizna zakładów Mera Błonie, historia Polski, a także współczesne dzieje naszego kraju. Jej pierwszym wyprodukowanym czasomierzem był model inspirowany stylistyką posiadającego bogatą historię zegarka Zodiak, a ostatnim model  Dukat. W zakresie historii Polski producent przedstawił dwie linie będące uhonorowaniem polskich lotników. Pierwsza z nich nosi nazwę WX302 a druga BH300. Dodatkowe dwa specjalne modele, z których tylko jeden pojawił się w publicznej ofercie upamiętniały 100 lecie warszawskiego klubu – Legia Warszawa. Nawiązując do lokalizacji producenta w Błoniu, także współczesna firma posiada tam swoje biuro, oraz wspiera wybrane aktywności lokalnych władz. Obecnie dostępne wzory zegarków Błonie skupione są w następujących liniach wzorniczych: BH300, Dukat, Legia Warszawa. Zgodnie z przekazem twórców marki: „Błonie to odświeżona marka, która jest formą kultywowania polskiej tradycji zegarmistrzowskiej i przywróceniem do życia symbolu narodowego” Równocześnie celem producenta jest, by wszystkie wyroby marki zawierały w swojej stylistyce jak najwięcej historii i polskiego narodowego ducha. Każdy z zegarków Błonie przechodzi trzy etapową kontrolę jakości w czasie procesu produkcji. Dodatkowo każdy z zegarków jest indywidualnie sprawdzany w Polsce. Przy okazji tejże kontroli, poza weryfikacją poprawności wykonania elementów zewnętrznych, zegarmistrz reguluje także precyzję chodu każdego z czasomierzy.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Błonie Zodiak 4 (czarny pasek) to bezpośrednie odniesienie do modeli produkowanych w pod Warszawskim Błoniu przed laty, klasyczna linia koperty o delikatnych kształtach, oraz prostota tarczy z zachowaniem wszystkich kanonów eleganckiego modelu, wyróżnia ten projekt i zachęca do przymiarki zegarka. Klasyka zawsze w cenie, a tym bardziej jeśli mamy do czynienia ze spadkobiercą spuścizny polskiego producenta.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Błonie Zodiak 4 (czarny pasek) to klasyczna wersja w rodzinie zegarków wykonana w stali wysokiej jakości, z tradycyjna białą tarczą może podobać się starszym klientom. Tradycyjny dla tej grupy wzór w czarnym odcieniu pięknie komponuje się ze stalowymi wskazówkami o smukłej budowie. Bez wątpienia zegarek ten nawiązuje stylistycznie do zegarków Błonie z lat 60 lecz w odświeżonej formie. Tarcza ozdobiona słynnym logiem, natomiast w  jej dolnej części znajdziemy napis  „Polska” który pozbawia złudzeń co do miejsca wykonania produktu. W tym modelu projektanci postanowili zamontować mineralne szkło o wzmocnionej strukturze, które doskonale spisuje się w zegarkach tej klasy. Wewnątrz miejsce znalazł japoński, kwarcowy mechanizm Miyota 2036 zasilany baterią o żywotności ok. 2-3 lat.  Koperta została przypisana do czarnego paska ze skóry cielęcej z czarną nicią pięknie komponującym się z kopertą.

Nasza ocena…

Wspaniałe podkreślenie działalności zakładów Błonie z przed lat. Nowoczesna wizja zegarka kwarcowego Błonie Zodiak 4 (czarny pasek)  odwołująca się do dna marki, sprawi że znawcy tematu będą zachwyceni a i młodzi fascynaci odkryją ciekawą historie w atrakcyjnym produkcie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne sferyczne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Szerokość koperty (mm)

42.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.