Balticus BALSTSBG STERNIK

3 450 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Balticus Watches to eleganckie markowe zegarki premium męskie i damskie, które wyróżniają się ponadczasowym stylem i niezwykłym wykonaniem. Co więcej są produkowane pod szyldem polskiej marki, będąc owocem projektów gdyńskiego projektanta Piotra Ogrodowicza. Niezaprzeczalnie podróże inspirują. Czego dowodem stała się inspiracja marką JS Watch, którą okazję miał poznać Bartosz Knop, podczas swojej podróży do Islandii. Dzięki czemu kilka lat temu zaczął swoją niezwykłą przygodę z czasomierzami. Początkowo poszukiwał materiałów, które pozwoliłyby mu na stworzenie autorskiej tarczy do zegarka. Czerpiąc inspirację również z niezwykłości natury i kosmosu, która niesie ze sobą niezwykłe bogactwo. I tak powstała pierwsza seria, która otrzymała nazwę Gwiezdny Pył. Szyk, nuta tajemniczości i trochę nieziemskości, tak najlepiej określić tę kolekcję.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Sternik to brakujące ogniwo w ofercie polskiego producenta, klasyczny model pokazujące silne związki producenta z morzem. Motywem przewodnim każdego zegarka z serii jest koło sterowe, które zauważyć można na tarczy. Dodatkową zaletą tej referencji jest ciemna tarcza (w przeciwieństwie do bardziej sportowej, jasnej w modelu BALSTSSBG) która podkreśla elegancki charakter zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zaletą która niewątpliwe przyciąga do zegarka Sternik jest jego płaska konstrukcja oraz jakość wykonania, która jest idealnie wyceniona. Model ten posiada japoński mechanizm automatyczny serii 9 to właśnie przez jego zastosowanie możliwe było zastosowanie koperty o płaskim profilu. Cechą podnoszącą walory użytkowe bez wątpienia jest zastosowanie szafirowego szkła. Dodatkowo transparentny (przezroczysty) dekiel pozwala podziwiać pracę mechanizmu. Klasa szczelności ustalona została na bezpieczne 50m. (5atm)

Nasza ocena…

Świetny model  BALSTSBG – STERNIK, który znakomicie uzupełni kolekcję miłośnikowi marki Balticus. Szczególnie polecany zegarek osobą poszukujących płaskich i stonowanych zegarków.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Pasek skórzany

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Może spodoba się również…