Gerlach NAVIGATOR

1 950 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek ten to kolejny przykład doskonałego modelu typu „Pilot”. Tym razem producent zdecydował się sięgnąć do korzeni koncepcji dla referencji tego typu. Klasyczna forma koperty Gerlach NAVIGATOR podobnie jak tarcza maja maksymalnie ułatwić odczyt wskazań, nic co znalazło się na tarczy tego zegarka nie jest przypadkiem. Przemyślany od początku do końca koncept zyskuje na popularności przez prostotę i styl odnoszący się do klasycznych modeli tego typu.

Warto go mieć na nadgarstku…

Gerlach NAVIGATOR to zegarek w rozmiarze 42mm o szczelności 100 metrów. Koperta wykonana ze szczotkowanej stali z dwoma koronkami gdzie górna służy do regulacji wewnętrznego pierścienia typowego dla „pilotów”. Tarcza w kolorze matowej czerni z namalowanymi indeksami i oznaczeniami godzin za pomocą masy świecącej gwarantuje odczyt w trudnych warunkach oświetleniowych. Oryginalnym zabiegiem stylistycznym jest umieszczenie datownika po między godzina 4 a 5. Za łatwość odczytu godziny odpowiadają masywne wskazówki z charakterystycznymi grotami, wypełnione również masą świecącą. W górnej części tarczy znajdziemy białe logo producenta, a w dolnej informacje o rodzaju naciągu i szczelności z czerwoną cyfrą 100, która ożywia ciemną kolorystykę całości. Szafirowe szkło o płaskim profilu jest odporne na zarysowania i gwarantuje przejrzystość na wiele lat. Zastosowany mechanizm to   TMI/Seiko NH35A, znana japońska konstrukcja wykorzystywana przez wielu innych znanych i cenionych producentów. Automatyczny naciąg jest wygodnym i nowoczesnym sposobem nakręcania zegarka mechanicznego. Zegarek dostępny jest z atrakcyjnym zamszowym paskiem w oliwkowym odcieniu z przeszyciem.

Nasza ocena…

Dla wszystkich chcących mieć solidny zegarek mechaniczny z niezawodnym japońskim mechanizmem Gerlach NAVIGATOR będzie znakomitym rozwiązaniem, dodając do tego wygląd modelu pilot o klasycznym designie mamy przepis na zegarek kompletny.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik,Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.