Gerlach RWD-6

1 850 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Gerlach RWD-6 to przede wszystkim hołd złożony znakomitej polskiej konstrukcji samolotu. Ale również dwóm wspaniałym pilotom Żwirce i Wigurze którzy na tej konstrukcji w 1932 roku wygrali prestiżowe zawody Challenge.

Warto go mieć na nadgarstku…

Wizualnie zegarek Gerlach RWD-6 to rasowy „Pilot” ze wszystkimi dla tego typu konstrukcji walorami. Czarna, matowa tarcza z wyraźnymi oznaczeniami arabskimi (zamiast wskazań godzin, wskazania minut) w jasnym kolorze to gwarant czytelności, którą podkreślają zgrabne wskazówki wypełnione masą świecącą. Dla zwiększenia kontrastu sekundnik jest w kolorze czerwonym. W górnej części tarczy znalazło się logo producenta a w dolnej nazwa modelu oraz rodzaj napędu. Jak przystało na zegarek tego typu wskazania są bardzo czytelne dzięki jasnym indeksom które umieszczono na zewnętrznej części ciemnej tarczy. Doskonałe połączenie kolorystyczne przykryto szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną ułatwiającą odczyt godzin w ostrym świetle. Stalowa koperta w rozm. 40mm i szczelności 100 metrów z typową masywna koronką, którą łatwo regulować nawet w rękawiczkach sprawia wrażenie bardzo stylowej i uniwersalnej. Producent w tej referencji zdecydował się na solidny mechanizm automatyczny oznaczony SeaGull ST2526, klasa AAA. Kopertę spasowano ze skórzanym paskiem w czarnym kolorze ze skóry cielęcej, z białą nicią oraz fakturą aligatora.

Nasza ocena…

Gerlach RWD-6  to piękny model który na pewno znajdzie swoje miejsce w kolekcji nie jednego wielbiciela awiacji, oraz miłośnika historii. Doskonały, czytelny zegarek mechaniczny o dobrych parametrach i ciekawej kolorystyce.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.