Zeppelin 100 YEARS 7640-1

Original price was: 1 031 zł.Current price is: 773 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Marka Zeppelin w swoim modelu 100 years (jahre) który śmiało można nazwać flagowym zawarła wszystko co potrzebne jet w nowoczesnym modelu, który zachowuje charakter bardzo zakorzeniony w DNA firmy. Znajdziemy w nim wszystko co potrzebne w zegarku na co dzień ale i na oficjalne okazje. Jak wszystkie zegarki z serii przykuwa uwagę ciekawą tarczą informującą już na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia z nietuzinkowym instrumentem do pomiary czasu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Model ten powstał z okazji jubileuszy 100 lecia firmy Zeppelin i został dopieszczony do granic możliwości. Uwagę zwraca mnogość wskazań w postaci podziałki tachymetru i telemetru czy wskazań drugiej strefy czasowej. Szczelność ustalono na poziomie 5 atm. (50metrów), a wskazanie daty rozwiązano za pomocą dwóch okien co czyni ją bardziej czytelną. Zegarek wyposażono w trzy wskazówki umieszczone na głównej tarczy służące do odczytu godzin (sekundy minuty i godziny) oraz dwie na sub tarczy pokazującej czas w innej strefie czasowej.

Warto go mieć na nadgarstku

Gwarantem jakości i właściwych wskazań jest renomowany szwajcarski mechanizm kwarcowy marki Ronda Cal. 6203. 
Beżowa tarcza zapewni nam styl i elegancje na co dzień jak i od święta
. Skórzany pasek podkreśli elegancje i zapewni długi czas użytkowania. 
Utwardzone mineralne szkło wykazuje się świetną widocznością wskazań zegarka i gwarantuje odporność na stłuczenia (przypadkowe). 
Rozmiar 42 mm jest świetnym kompromisem sprawiającym, że model ten posiada wielkość odpowiednią praktycznie dla każdego . Grubość koperty 12mm zapewni nam komfort noszenia.

Nasza ocena

Jest to idealna oferta dla Panów, którzy preferują zegarki w stylu casual o dyskretnym sportowym zabarwieniu. Idealny czasomierz dla osób często przemieszczających się, ceniących styl, wygodę i elegancję w połączeniu z jakością i perfekcyjnym wykonaniem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.