Zeppelin 100 YEARS 7640M-1

964 

Brak w magazynie

Marka Zeppelin w swoim modelu 100 years (jahre) który śmiało można nazwać flagowym zawarła wszystko co potrzebne jet w nowoczesnym modelu, który zachowuje charakter bardzo zakorzeniony w dna firmy. Znajdziemy w nim wszystko co potrzebne w zegarku na co dzień ale i na oficjalne okazje. Jak wszystkie zegarki z serii przykuwa uwagę ciekawą tarczą informującą już na pierwszy rzut oka że mamy do czynienia z nietuzinkowym instrumentem do pomiary czasu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Model ten powstał z okazji jubileuszy 100 lecia firmy Zeppelin i został dopieszczony do granic możliwości uwagę zwraca mnogość wskazań w postaci podziałki tachymetru i telemetru czy też drugiej tarczy wskazań czasu w innej strefie szczelność na poziomie 5 atm. (50metrów) wskazanie daty rozwiązano za pomocą dwóch okien co czyni je bardzo czytelną. Zegarek wyposażono w trzy wskazówki na głównej tarczy odczytu godzin (sekundy minuty i godziny) oraz dwie na sub tarczy pokazującej czas w innej strefie czasowe.

Warto go mieć na nadgarstku

Gwarantem jakości właściwych wskazań jest renomowany szwajcarski mechanizm marki Ronda Cal. 6203. Beżowa tarcza zapewni nam styl i elegancje na co dzień jak i od święta
Wysokiej jakości stalowa bransoleta w stylu milanesse wykonana ze stali najwyższej jakości 316L to gwarancja solidności i braku problemów uczuleniowych
Utwardzone mineralne szkło zapewni świetną widoczność wskazań zegarka i zagwarantuje odporność na stłuczenia (przypadkowe)
Rozmiar 42mm będzie świetnym kompromisem sprawiającym że model ten nadawać będzie się praktycznie dla każdego 
Grubość koperty 12mm zapewni nam komfort noszenia.

Nasza ocena

Jest to idealna oferta dla Panów którzy lubią zegarki w stylu casual o dyskretnym sportowym zabarwieniu oraz osób często przemieszczających się ceniących styl wygodę i elegancję w połączeniu z jakością i perfekcyjnym wykonaniem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.