Zeppelin Graf Zeppelin 7644-2

Original price was: 1 205 zł.Current price is: 843 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Swoją nazwą zegarki Zeppelin nawiązują do wielkiego pioniera lotnictwa, którego dokonania zrewolucjonizowały światową komunikację podniebną na samym początku XX wieku. Jest nim Ferdynand hrabia Zeppelin, konstruktor legendarnych sterowców „Zeppelin” projektowanych i produkowanych w Friedrichshafen w Niemczech.

Największym atutem marki Zeppelin powodującym zwracanie uwagi na jej wyroby przez klientów i potencjalnych kupujących jest niezwykła stylistyka jej zegarków. Klasyczne, „oldskulowe” wzornictwo pomieszane z nowoczesnymi, odważnymi liniami dało nowe, nietypowe dla branży i chętnie kupowane modele zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zeppelin Graf Zeppelin 7644-2 w odróżnieniu do zegarków z serii 100 jahre i LZ jest prostym stylistycznie modelem. Posiada podstawowe wskazania dodatkowo wskaźnik drugiego czasu. Koperta ma rozmiar 42 mm i szczelność 50 metrów. Ciekawie prezentują się profilowane, frezowane uszy koperty które podkreślają casualowy wizerunek referencji.

Warto go mieć na nadgarstku…

Patrząc na linię Zeppelin Graf Zeppelin 7644-2 widzimy jednak sporo podobieństw z innymi bardziej złożonymi modelami. Przede wszystkim znane wszystkim szkło profilowane, mineralne osadzone na wąskiej ramce. Czarna tarcza z białymi oznaczeniami, duży datownik w miejscu godziny 12, to znane zabiegi dzięki którym nie sposób pomylić się z marką zegarka. Dodatkowo nad godziną 6 umiejscowiono wygodny wskaźnik drugiego czasu który można w łatwy sposób dowolnie ustawić za pomocą dodatkowej, sporej koronki. Całość zamontowano na pasku w czarnym kolorze z miękkiej skóry, opisywany zegarek zasila japoński mechanizm na baterię który zagwarantuje dokładność.

Nasza ocena…

Zeppelin Graf Zeppelin 7644-2 to dosyć elegancki produkt o ciekawej linii. Dla wszystkich Panów którym potrzebny jest elegancki zegarek z czytelną tarczą.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.