Zeppelin LZ129 Hindenburg 7064M-2 Automatic

1 536 

Brak w magazynie

Swoją nazwą zegarki Zeppelin nawiązują do wielkiego pioniera lotnictwa, którego dokonania zrewolucjonizowały światową komunikację podniebną na samym początku XX wieku. Jest nim Ferdynand hrabia Zeppelin, konstruktor legendarnych sterowców „Zeppelin” projektowanych i produkowanych w Friedrichshafen w Niemczech.
Największym atutem marki Zeppelin powodującym zwracanie uwagi na jej wyroby przez klientów i potencjalnych kupujących jest niezwykła stylistyka jej zegarków. Klasyczne, „oldskulowe” wzornictwo pomieszane z nowoczesnymi, odważnymi liniami dało nowe, nietypowe dla branży i chętnie kupowane modele zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Zeppelin LZ129 Hindenburg 7064M-2 Automatic  posiada mechanizm z automatycznym naciągiem (pięć wskazówek), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik został umieszczony przy indeksie godziny trzeciej.
Na tarczy zegarka znajdziemy wskaźnik dwudziestoczterogodzinny, który mieści się przy indeksie godziny szóstej.
W górnej części tarczy znajdziemy wskaźnik rezerwy chodu.
Koperta jak i bransoleta typu „mesh” została wykonana ze stali szlachetnej (316L), a kolor różowego złota nadano metodą PVD.
Wodoszczelność sięga poziomu 30m (3 ATM), przez co nie powinniśmy obawiać się o usterkę podczas przypadkowego kontaktu z wodą.

Warto go mieć na nadgarstku

Model Zeppelin LZ129 Hindenburg 7064M-2 Automatic powstał dla mężczyzn, którzy od zegarka oczekują czegoś więcej niż tylko dokładnego odmierzania czasu. W zegarku umieszczono datownik oraz co najważniejsze – wskaźnik rezerwy chodu. Z pewnością te
wskazania przydadzą się niejednej osobie. Na subtarczy nad godziną szóstą również odnajdziemy wskaźnik dwudziestoczterogodzinny. Całość to czysta funkcjonalność sama w sobie. Zegarek ma tutaj dość mocno biżuteryjny styl z nutką starego smaku zegarków typu pilot, więc nie każdemu może przypaść do gustu, a sama kolorystyka podkreśla styl tego modelu.
Na tarczy zastosowano czarno-białą kolorystykę, przez co czytelność jest na najwyższym poziomie.

Nasza ocena

Model ten to idealna propozycja dla osób poszukujących zegarka typu pilot oraz dla tych, którzy są koneserami limitowanych edycji.
Zeppelin LZ129 Hindenburg 7064M-2 Automatic  świetnie się sprawdzi na co dzień. Z pewnością jest to również świetny pomysł na
prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Hesalitowe

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD, typu mesh

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik 24-godzinny, Wskaźnik rezerwy chodu

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.