Adriatica A8326.5113Q

945 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Jedną z filozofii Adriatica jest produkowanie najlepszych zegarków w swojej klasie, tak by mogły one trafiać do jak najszerszego grona klientów.
W tym przypadku marka Adriatica dokonała genialnego wyboru pomiędzy funkcjonalnością zegarka, a nowoczesnym – modnym wyglądem koperty. Prostota i ostre, surowe krawędzie to hit ostatnich kilkunastu miesięcy w projektowaniu zegarków.

Warto go mieć na nadgarstku…

Z racji klasycznego designu oraz czytelności wskazań i solidnego wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Nasza ocena…

Inspirowany ponad czasowymi trendami model Adriatica A8326.5113Q, to wyrób dla wymagających klientów nie chcących przepłacać i jednocześnie cieszyć się zegarkiem o znakomitym wyglądzie i doskonałych  parametrach dla zegarka kwarcowego (bateryjnego) Połączenie klasyki, oraz pięknie zdobionej tarczy sprawia bardzo elegancki wrażenie. Dodatkowym walorem użytkowym jest datownik który uzupełnia zespół wskazań.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.