Zegarki Fossil Q

Kolekcja zegarków Fossil Q – smartwatchy marki Fossil stanowi oddzielną grupę – tworząc w ten sposób nie tylko w naszej ofercie oddzielną markę zegarków – Fossil Q. Zegarek tego typu możemy też spotkać pod nazwami: smart zegarek, inteligentny zegarek.

Jest to grupa tak zwanych inteligentnych zegarków – smartwatchy, które dzięki swojej konstrukcji mają możliwość współpracy z elektronicznymi urządzeniami mobilnymi działającymi tak w systemie Android, jak i Ios.
Zegarki typu smartwatch możemy podzielić na:

1. Zegarki ekranowe

– które posiadają dotykowy ekran ciekłokrystaliczny za pomocą którego ustawiany jest czasomierz, oraz na którym odczytujemy wszystkie wskazania.

2. Zegarki hybrydowe

– które posiadają tradycyjne wskazówki do prezentacji aktualnego czasu. Dodatkiem są wskazówki funkcyjne, która informują o stopniu realizacji założonej, mierzonej czynności.

Wybór pomiędzy zegarkiem ekranowym i hybrydowym zależy przede wszystkim od potrzeb i sposobie przyszłego użytkowania zegarka przez jego właściciela, akceptacji codziennego ładowania zegarka dla modelu ekranowego, oraz dopasowania zegarka do preferowanego stroju.

Kolekcje damskie:Q, Q Control, Q Explorist, Q Jacqueline, Q Neely, Q Venture, Q Virginia

Kolekcje męskie: Q Activist, Q Control, Q Explorist, Q Grant, Q Machine, Q Nate