Fossil Accomplice Hybrid Watch FTW1202

Original price was: 890 zł.Current price is: 534 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas.

Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Fossil Accomplice Hybrid Watch FTW1202 to bardzo modny ostatnimi czasy model z serii tak zwanych zegarków hybrydowych. Jest to połączenie tradycyjnego modelu analogowego (wskazówkowego) z elektronicznym modułem który zapewnia komunikacje ze smartphonem, przez połączenie bluetoth. Dzięki temu z poziomu telefonu mamy dostep do ciekawych informacji np. naszej aktywności, długości snu itd. poza tym urządzenie posiada szereg funkcji znanych z tradycyjnych zegarków.

Warto go mieć na nadgarstku…

Fossil Accomplice Hybrid Watch FTW1202 to model wykonany ze stali na bransolecie. Koperta ma ciekawy, lekko beczkowaty kształt w rozm. 38mm i klasie szczelności 30 metrów. Tarcza jest w jasnym kolorze, wskazówki srebrne. Na zewnątrz tarczy znajdziemy skalę na której naniesiono kalendarz. A wewnątrz podziałkę 0-100 informującą o innych parametrach. Znaczniki godzin mają formę nakładanych cyfr, co powoduje ciekawy efekt 3D. Bransoleta to bardzo standardowa konstrukcja z ogniw które można wygodnie skracać. Zegarek posiada oprogramowanie które jest zgodne ze wszystkimi systemami w smartphonach, przez co sparowanie urządzenia nie stanowi żadnego problemu.

Nasza ocena…

Zegarek damski Fossil Accomplice Hybrid Watch FTW1202 to ciekawa propozycja dla nowoczesnych I aktywnych kobiet, które chcą posiadać zegarek typu smart w jednak tradycyjnej odsłonie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Alarm, Datownik, Łączność Bluetooth, Synchronizacja z Android i iOS, Synchronizacja z aplikacjami zainstalowanymi w urządzeniu mobilnym, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

38.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.