Fossil Explorist 3.0 FTW4000

Original price was: 1 390 zł.Current price is: 700 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas.

Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Fossil to innowacyjny producent, który potrafi odnaleźć się w każdym segmencie rynku zegarkowego, od jakiegoś już czasu z powodzeniem oferuje swoim klientom modele smartwatch. Propozycje na paskach i bransoletach, zaawansowanych urządzeń które po sparowaniu z telefonem poza funkcjami zegarkowymi, oferują wiele innych funkcji które pomagają w utrzymaniu dobrej formy i są przedłużeniem funkcji smartphone na naszym nadgarstku. Taki właśnie jest Fossil Explorist 3.0 FTW4000.

Warto go mieć na nadgarstku…

Wersja  Fossil Explorist 3.0 FTW4000 to zegarek o rozmiarze koperty 46 mm i klasie szczelności 30 metrów (szczelność podstawowa, przypadkowy kontakt z wodą) wersja ta jest dostępna w stalowej kolorystyce z bransoletą którą skracamy jak w tradycyjnym zegarku. Za kontakt ze smartphonem odpowiada intuicyjny system który sparuje urządzenie z każdym dostępnym i stosowanym w naszych telefonach. Poza oczywistymi wskazaniami Explorist posiada mni. Aktywny Coaching, Alarm, Budzik, Datownik, Konfiguracja tarcz zegarka, Łączność Bluetooth, Obsługa funkcji za pomocą dotykowego szkła, Podświetlenie tarczy zegarka, Roczny kalendarz, Synchronizacja z Android i iOS, Synchronizacja z aplikacjami Android Wear, Synchronizacja z aplikacjami zainstalowanymi w urządzeniu mobilnym, Timer, Wieczny kalendarz, Wysokościomierz.

Nasza ocena…

Fossil Explorist 3.0 FTW4000 to zegarek (urządzenie) dla każdej kobiety chcącej być na bieżąco z danymi nie tylko o swojej aktywności dziennej, ale i tym co dzieje się na ekranie jej telefonu.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Dotykowe mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Aktywny Coaching, Alarm, Budzik, Datownik, Konfiguracja tarcz zegarka, Łączność Bluetooth, Obsługa funkcji za pomocą dotykowego szkła, Podświetlenie tarczy zegarka, Roczny kalendarz, Synchronizacja z Android i iOS, Synchronizacja z aplikacjami Android Wear, Synchronizacja z aplikacjami zainstalowanymi w urządzeniu mobilnym, Timer, Wieczny kalendarz, Wysokościomierz

Szerokość koperty (mm)

46.0

Grubość koperty (mm)

12.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.