Adriatica A1193.52B3CH

Original price was: 1 150 zł.Current price is: 747 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Dzieło sztuki użytkowej, mnogość wskazań zawartych w  referencji Adriatica A1193.52B3CH jest imponująca, jednocześnie przy zachowaniu czytelności tarczy.  Masywna koperta zachowuje proporcje i nie przytłacza gabarytami to istotne przy zastosowaniu rozbudowanego mechanizmu.

Warto go mieć na nadgarstku…

Tarcza imponuje trzema rodzajami szlifu, jest trój kolorowa : biało, szaro, fioletowa. Funkcja stopera oraz rozbudowanego datownika ze wskazaniem dni tygodnia typu retrograde oraz panoramiczne okno daty realizowane za pomocą dwóch obrotowych dysków możliwe było przez zastosowanie 7 wskazówkowego, kwarcowego mechanizmu Ronda 8040. Charakteryzującego się znakomitymi właściwościami użytkowymi. Stalowa koperta modelu Adriatica A1193.52B3CH ma szczelność na poziomie 50 metrów (5atm.) z ciekawie poprowadzoną linią uszu daje ciekawy efekt wizualny, podobnie jak delikatne polerowane przyciski chronographu i zdobiona koronka. Pasek najwyższej jakości z naturalnej skóry o fakturze aligatora podkreśla klasę urządzenia i sprawia że użytkowanie jest bardzo wygodne.

Nasza ocena…

Znakomity model dla chcących czegoś więcej niż tylko wskazywanie samej godziny. Urządzenie pomiarowe Adriatica A1193.52B3CH które może być wzorem do naśladowania w projektowaniu zegarków z wieloma komplikacjami.

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.