Adriatica A8269.5253A

1 690 

Brak w magazynie

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Jedną z filozofii Adriatica jest produkowanie najlepszych zegarków w swojej klasie, tak by mogły one trafiać do jak najszerszego grona klientów. Co ważne firma ta wywiązuje się z tej obietnicy, przykładem jest Adriatica  A8269.5253A klasyczny zegarek o świetnych parametrach użytkowych nie ustępujący pod żadnym względem znacznie droższej konkurencji.

Warto go mieć na nadgarstku…

Stalowa, klasyczna koperta 5atm. (50 metrów) szczelności z oryginalnym frezem na lunecie to przykład nieograniczonej wyobraźni projektantów, dystyngowana, subtelna szaro-stalowa tarcza ze szlifem słonecznym to podkreślenie eleganckiego wzornictwa. Podobnie jak smukłe srebrne wskazówki z gracją przesuwające się po jej okręgu. Marka Adriatica kierując się swoją filozofią po raz kolejny stawia na sprawdzony i uznany mechanizm automatyczny ETA 2824 który z powodzeniem stosowany jest w znacznie droższych markach. Idąc za ciosem w  modelu Adriatica A8269.5253A nie zabrakło też szkła szafirowego o najlepszych właściwościach i odporności na zarysowania. Jak przystało na klasyczny charakter znalazło się również miejsce dla wysokiej jakości czarnego paska z naturalnej skóry cielęcej.

Nasza ocena…

Inspirowany ponad czasowymi trendami model Adriatica  A8269.5253A dla wymagających klientów chcących nie przepłacać i jednocześnie cieszyć się znakomitymi parametrami zegarka mechanicznego.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

9.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.