Adriatica A8272.R264QF

Original price was: 780 zł.Current price is: 507 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Model który wyróżnia się ze względu na zastosowanie koperty w tak zwanym bikolorze (stal-złota powłoka) dodatkowo bogato zdobiona. Kolejnym zasługującym na uwagę fakt Adriatica A8272.R264QF to tarcza która olśniewa kolorami przy zachowaniu dużej czytelności.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Adriatica A8272.R264QF jest odporna na działanie wody na poziomie 50 metrów (5atm.).  Budowa typu retro ze wstawką w kolorze z żółtego złota, z którą w ciekawy sposób komponują się przyciski od datownika oraz koronka przyozdobiona syntetycznym elementem na szczycie. Tarcza w odcieniach szarości i grafitu, z dwoma szlifami wyposażona w trzy srebrne dodatkowe sub tarcze rozbudowanego datownika, ozdobiona witrażowymi wskazówkami oraz indeksami i rzymską cyfrą „12” w kolorze różowego złota wprowadzają ciekawy zabieg stylistyczny ożywiający cały projekt. Za właściwą prace wszystkich funkcji odpowiada mechanizm na baterię ISA 9239.

Nasza ocena…

Koperta Adriatica A8272.R264QF bikolor, wnosi świeżość i uniwersalność. Stalowa koperta o znanym z innych modeli wzorze to sprawdzony sposób na znalezienie rzeszy zadowolonych klientów.

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik 24-godzinny, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.