Atlantic Seabreez 61352.41.61

Original price was: 1 095 zł.Current price is: 657 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Początki marki Atlantic sięgają 1888 roku kiedy to Edward Kummer po wielu latach podróży i doskonalenia swoich umiejętności postanowił otworzyć własną zegarkową firmę. Ta co ciekawe, pierwotnie nie nosiła dzisiejszej, doskonale znanej nam nazwy, ale została mianowana “Edward KummerBettlach”. Na początku swojej działalności zegarmistrz
posiadał jedynie 20-osobową załogę i nie zajmowałsię produkcją samych zegarków, a jedynie części dla innych szwajcarskich manufaktur. Jakość, precyzja wykonania i zaangażowanie sprawiły jednak, że w końcu produkcja czasomierzy ruszyła, a w fabryce zatrudniano już ponad 700 pracowników. I tak zaczęła się tworzyć bogata historia marki Atlantic, która z powodzeniem trwa do dziś.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Stylowo  dzięki zastosowaniu komplikacji w postaci małej sekundy oraz tradycyjnie przez czarną tarczę i stalową kopertę. Piękne wzornictwo po raz kolejny przemawia przez wspaniały zegarek z logiem Atlantic.

Warto go mieć na nadgarstku…

Płaska konstrukcja stalowej koperty o szczelności 50 metrów (5 atm.) oraz zachowanie uniwersalnego rozmiaru 42mm sprawia bardzo dobre wrażenie. Czarna tarcza ze srebrnymi elementami wskazówek, indeksów podkreśla doskonałą czytelność. Czarny skórzany pasek gwarantuje wygodę, szwajcarski mechanizm ETA F06.111 zaś doskonałą pracę i punktualność przez lata.

Nasza ocena…

Dla wszystkich wielbicieli Atlantic, których w naszym kraju nie brakuje oraz dla tych, dla których marka ta to cos więcej niż zegarek, lecz tradycja i wspomnienia czasomierzy ojców i dziadków.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

7.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.