Chopard Happy Sport 278573-3006

Original price was: 28 860 zł.Current price is: 17 316 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Historia Chopard to połączenie dwóch wspaniałych tradycji rodzinnych – zegarmistrzowskiej i jubilerskiej, które przy zastosowaniu nowoczesnej strategii marketingowej i utrzymaniu wysokiego jakościowo standardu produkcji stało się kluczem do osiągnięcia sukcesu firmy. Najbardziej prestiżowe zegarmistrzostwo firmy Chopard reprezentowane jest przez wyroby sygnowane znakiem L.U.C.  Arcydzieło mikromechaniki jest tutaj łączone z najwyższym poziomem klasyki i elegancji. Zegarki biżuteryjne, do których należą także grupa ze swobodnie poruszającymi się brylantami – Happy Diamonds i Happy Sport, są najbardziej charakterystycznymi zegarkami damskimi. Marka Chopard jest także doskonale znana z linii produktów związanych ze słynnym wyścigiem starych samochodów – Mille Miglia, a cała linia zegarków nosi nazwę Classic Racing. Będąc sponsorem i chronometrażystą tej niezwykłej samochodowej imprezy Chopard tworzy dedykowane niej szeroko rozpoznawalne zegarki. W zegarkowym świecie Chopard należy do wąskiej grupy manufaktur – firm, które nie tylko produkują zegarki, ale także produkują zegarkowe mechanizmy. W swoich zakładach w Genewie i we Fleurier firma ta produkuje niezwykłe mechanizmy, które są używane tylko we własnych wyrobach marki. Zegarki L.U.C. Zegarki sygnowane znakiem L.U.C. to najwyższej klasy mechaniczne zegarmistrzostwo, które jest nagradzane na uznanych międzynarodowych konkursach. Zegarki z tej linii posiadają najbardziej wyszukane komplikacje konstrukcji mechanizmu. Mechanizmy oznaczone symbolem L.U.C. są doskonale znane w gronie producentów prestiżowych czasomierzy, a stosowany w nich mikrorotor jest ich charakterystycznym elementem. Zegarki biżuteryjne Biżuteryjne zegarki damskie noszą cechy charakterystyczne dla każdej linii wzorniczej. Najbardziej charakterystycznymi są na pewno linie Imperiale i Classic, ale zdecydowanie wyróżniają się linie Happy Diamonds i Happy Sport, w których zawarta jest niezwykła koncepcja tańczących brylantów. Umieszczone pomiędzy dwoma szafirowymi szkłami brylanty tańczą – kręcąc się i zmieniając swoją pozycję przy każdym ruchu nadgarstka. Zegarki Mille Miglia Od 1988 roku firma Chopard jest partnerem i chronometrażystą najsłynniejszego rajdu samochodowych oldtimerów – Mille Miglia. Z tego powodu w ofercie zegarków marki pojawiły się także zegarki dedykowane i biorące impuls z tego niezwykłego wydarzenia.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Chopard Happy Sport 278573-3006 jak i cała kolekcja Happy Sport jest kwintesencją kobiecego stylu. Połączenie najlepszych materiałów, luksusowej skóry aligatora, znakomitej, najczystszej stali i  złota, oraz doskonałych mechanizmów, sprawia że mamy do czynienia z wyrobem doskonałym. Jeśli do tego dodamy zjawiskowe „tańczące” brylanty, okazuje się że mamy do czynienia z zegarkiem wyjątkowym na skale światową innym niż wszystkie jakie do tej pory poznaliśmy. Kolekcja ta to nie tylko Sportowa elegancja to, wzór idealnego zegarka dla tego typu formatu. Który mógł powstać tylko za sprawą pasji i eksperckiej wiedzy specjalistów z Chopard.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek firmy Chopard Happy Sport 278573-3006, posiada matową niebieską tarczę. To sportowy i  za razem elegancki zegarek. Zaokrąglona 30-milimetrowa koperta wykonaną jest ze stali nierdzewnej z przezroczystym, deklem. Niebieska tarcza zawiera rzymskie cyfry i indeksy oraz pomalowaną na biało skalę wraz ze wskazówkami w kształcie miecza do śledzenia godzin i minut. Cienka środkowa wskazówka służy do liczenia sekund. Znakomita tarcza jest również ozdobiona pięcioma „tańczącymi” diamentami. Zegarek jest wyposażony w automatyczny – samonakręcający się mechanizm z 20 kamieniami i 42-godzinną rezerwą chodu. Elegancko osadzony na niebieskim pasku ze skóry aligatora ze sprzączką. Jest wodoodporny do 30 m.

Nasza ocena…

Chopard Happy Sport 278573-3006 jest zjawiskowy jak jego właścicielka. Jest to model który kreuje i wyznacza trendy w tworzeniu luksusowych zegarków. Znakomity pod względem użytkowym jak i wizualnym.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Grubość koperty (mm)

10.5

Gwarancja

2 lata

Koperta

Stal szlachetna

Szkiełko

Szafirowe

Szerokość koperty (mm)

30.0

Tarcza

5 moving diamonds, koronka wysadzona szafirem 0.09CT

Mechanizm

,

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.