Citizen Bluetooth Watch BZ1020-14L

2 117 

Brak w magazynie

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik, Eco-Drive, Łączność Bluetooth, Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

48.0

Grubość koperty (mm)

14.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Wśród zegarków jakie oferujemy w naszym sklepie, znaleźć można wiele ciekawych modeli. Nowości zegarkowe rozpalają emocje wielu zegarkomaniaków. Częściej jednak modelami tymi są takie, wyposażone w mechanizmy z naciągiem automatycznym. Warto jednak wspomnieć model, który jest jednym z ciekawszych urządzeń hybrydowych jakie posiadamy.

Jest nim Citizen Bluetooth Watch.

Citizen Bluetooth Watch – jaka jest hybryda w wykonaniu Citizena?

Zegarek hybrydowy to model, który posiada wygląd tradycyjnego czasomierza, a dzięki komunikacji Bluetooth i łączności z telefonem posiada funkcjonalność znaną dotychczas z inteligentnych zegarków.

Takim właśnie modelem jest zegarek Citizen Bluetooth Watch.

Marka Citizen nie po raz pierwszy tworzy urządzenie z takim rozwiązaniem. W tym roku zaprezentowała kolejne modele, które w bardzo ciekawy sposób się prezentują.

Najistotniejsza jest funkcjonalność

Prócz wskazania czasu, w zakresie funkcjonalności znajdziemy także: alarm, wskazanie innych stref czasowych, stoper, wskazanie dnia tygodnia i datownik. Wszystkie te funkcje obsługujemy za pomocą koronki i przycisków.

Po nawiązaniu połączenia z telefonem funkcjonalność zegarka zostaje rozszerzona o powiadomienia z aplikacji zainstalowanych na telefonie. Przede wszystkim zegarek ten informuje nas o nadchodzącym połączeniu, wiadomościach SMS, oraz email i innych wcześniej ustawionych powiadomieniach. Do tego dochodzi funkcja „Znajdź mój telefon” dzięki, której po wciśnięciu przycisku na zegarku, uruchamia on dźwięk na telefonie, abyśmy mogli łatwo i szybko go znaleźć.

Problemem w przypadku różnego rodzaju urządzeń, które łączą się za pomocą Bluetooth, jest wysoki pobór energii. W zależności od użytkownika i modeli często wymiana baterii jest wykonywana co około 3-6  miesięcy, lub urządzenie musi być regularnie ładowane. W przypadku tego modelu, nagminne używanie ładowarki, czy interwencja zegarmistrza nie są potrzebne, ponieważ został on wyposażony w opatentowaną przez markę Citizen technologię Eco-Drive. Dzięki temu zegarek, gdy jest wystawiony na światło – czy to sztuczne (z żarówek), czy naturalne (słońce) ładuje się. Taka technologia pozwala na długotrwałą pracę urządzenia bez potrzeby wymiany baterii.

Model Citizen Bluetooth Watch występuje obecnie w dwóch wersjach kolorystycznych koperty i bransolety: srebrzystej, oraz czarnej. Czarny kolor w tym modelu został uzyskany dzięki pokryciu powłoką IP.

Nowość z tej japońskiej marki jest jednym z kilku modeli czasomierzy hybrydowych jakie posiadamy w swojej ofercie. Z pewnością ze względu na oferowaną funkcjonalność są bardzo zbliżone do pozostałych modeli tego rodzaju, ale czas pracy jaki oferuje technologia Eco-Drive  stawia go w pierwszym szeregu zegarków hybrydowych jakie warto wybrać.

Model ten znajdziecie w naszym sklepie internetowym w zakładce Citizen