Citizen Radio Controlled Eco-Drive CB5001-57E

1 938 

Brak w magazynie

Radio Controlled – technologia stosowana w zegarkach Citizen, która umożliwia synchronizację zegarka ze światowym czasem atomowym, który to z kolei ustalany jest za pomocą sześciu zaawansowanych technologicznie i najdokładniejszych zegarów atomowych. Umieszczone są one w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii, a dwa z nich we Francji.

Datownik/Wieczny kalendarz – mechaniczne urządzenie kalendarzowe zegarka, które nie wymaga przestawiania daty w miesiącach mających mniej niż 31 dni, a także w lutym, który ma 28 dni lub w roku przestępnym, gdy ma 29 dni przestawianie daty następuje automatycznie.

Wskazanie drugiej strefy czasowej/GMT (Greenwich Mean Time) – czas w Greenwich (Londyn) uznany od 1884 roku za podstawę do obliczania standardowego czasu na całym świecie. Kula ziemska podzielona została na 24 strefy czasowe, a południk zerowej godziny przebiega w Greenwich. Zegarek, oprócz czasu lokalnego, wskazuje czas wybranej przez nas strefy czasowej.

Eco-Drive – technologia ta może generować energię z dowolnego źródła światła. Zasilanie światłem, które napędza mechanizm zegarka, sprawia, że można zapomnieć o problemie i koszcie wymiany baterii.

Wskaźnik naładowania baterii – dzięki wskaźnikowi naładowania w każdym momencie można sprawdzić stan naładowania baterii.

Stoper/Chronograf – przyrząd zegarowy do pomiaru czasu trwania zjawisk. Charakteryzuje się najczęściej zakresem wskazań nie przekraczającym 12 h i działką bazową nie mniejszą niż 0,01 s. Wyposażony w urządzenie do uruchamiania i zatrzymywania wskazówek bądź całego mechanizmu oraz w urządzenie do kasowania wskazań (powrót wskazówek na pozycję „0”).

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Eco-Drive, Stoper, Suwak logarytmiczny, Synchronizacja czasu zegarka za pomocą fal radiowych, Tachometr, Wieczny kalendarz, Wskazanie drugiej strefy czasowej, Wskaźnik 24-godzinny, Wskaźnik poziomu baterii

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

14.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.