Zegarki sportowe męskie
Zegarki sportowe męskie łączą w sobie cechy zegarków sportowych – odporniejszych niż tradycyjne zegarki na trudne warunki użytkowania – uderzenia i upadki, oraz zamoczenia i zaparowania. Posiadają one zwykle stosunkowo duże i bardzo duże rozmiary koperty, oraz dobrą czytelność wskazań. Ich tarcze często są wykonywane w jaskrawych – rzucających się w oczy kolorach. Tak małe, jak i większe elementy jaskrawo-żółte, pomarańczowe, czerwone i zielona znajdziemy w wielu zegarkach sportowych męskich.

Zegarki sportowe męskie wykonywane są tak jako modele z mechanizmami mechanicznymi, jak i elektronicznymi – kwarcowymi. Rozwiązania elektroniczne mogą prezentować wskazania za pomocą tradycyjnych wskazówek, jak i cyfrowych wyświetlaczy ciekłokrystalicznych.

W aspekcie używania zegarków do sportu najwygodniejsze są paski syntetyczne – tekstylne, lub wykonane z kauczuku, ale stosowane są także często metalowe bransolety. Oczywiście zegarki sportowe spotykamy też na paskach skórzanych.

Tak, jak wskazano jako ogólne spostrzeżenie dotyczące zegarków sportowych, ich wygląd wydaje się być „agresywny”.

1 2 3 4 26 27 28

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer156344/public_html/odczasudoczasu.pl/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(582) : eval()'d code on line 7