Epos Oeuvre D’art Big Moon 3440.322.24.16.25

12 500 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka Epos jest prężnie rozwijającą się marką zegarkową. W swojej ofercie posiadają bogatą kolekcje zegarków skierowanych dla mężczyzn i kobiet. Stosowane przez nich mechanizmy pochodzą od największego producenta mechanizmów na świecie firmy ETA. Dodatkowo w manufakturze marki mechanizmy są modyfikowane i dekorowane. Jedną z kolekcji jest kolekcja Originale.

Warto go mieć na nadgarstku

Epos Oeuvre D’art Big Moon 3440.322.24.16.25 o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 42 mm jest wielkością optymalną dla klasycznego zegarka, który ma być idealnie dopasowany do naszego nadgarstka. Na uwagę zasługuje bardzo smukła koperta, która zapewni nam wygodę i komfort użytkowania.
Tarcza, na której zostały umieszczone indeksy jest oryginalna, a zarazem czytelna.
Doskonały zegarek garniturowy, który nawet w wymagającym towarzystwie będzie odbierany jako niepowtarzalny, funkcjonalny i czytelny.
Ponadczasowe wzornictwo oraz zegarmistrzowska precyzja sprawiają, że mamy do czynienia z czasomierzem, który będzie nam służył przez wiele lat.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Epos Oeuvre D’art Big Moon 3440.322.24.16.25 jest bestsellerem marki Epos. Charakteryzuje go nie tylko nietypowo umieszczony i rozbudowany datownik, ale także wskaźnik faz księżyca, tygodnia oraz miesiąca. Na godzinie 13 znajduje się datownik z nazwą miesiąca, a na godzinie 10 dni tygodnia. Dodatkowo na tarczy jest czwarta wskazówka zakończona półksiężycem, wskazująca dzień miesiąca, a na godzinie 6 umieszczono okienko z fazą księżyca.
Koperta w rozmiarze 42mm została wykonana ze stali szlachetnej z PVD, natomiast pasek ze skóry naturalnej, dzięki czemu odczujemy niczym nie zakłócony komfort użytkowania.
Koperta zapewnia wodoszczelność na poziomie 5 ATM/50 metrów, pozwalająca na zachlapania podczas mycia rąk, czy kąpiel w wannie.
Za precyzję i dokładność chodu odpowiada szwajcarski mechanizm z automatycznym naciągiem (automat) ETA.
Całości dopełnia czarny skórzany pogrubiany pasek przeszywany boczną nicią.

Nasza ocena

Prosta konstrukcja zegarka Epos Oeuvre D’art Big Moon 3440.322.24.16.25 oraz klasyczny design powodują, że świetnie sprawdzi się on na spotkaniach biznesowych. Pasuje zarówno do garnituru jak i casualowej marynarki. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o detale i sprawdzone mechanizmy- tak właśnie prezentują się zegarki marki Epos. Zegarek pięknie się prezentuje, ma elegancki połysk oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Czarny, skórzany pasek podkreśla elegancki charakter zegarka oraz zapewnia nam komfort użytkowania.
Zegarek może być doskonałym prezentem zarówno dla kogoś bliskiego jak i dla nas samych. Zachwyca swoją prostotą, oryginalnością i klasyką.
Nie tylko my podziwiamy ten niezwykły zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem sprężyny, na niego z podziwem spoglądają wszyscy zegarkomaniacy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie fazy księżyca, Wskaźnik dnia tygodnia, Wskaźnik miesiąca

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

11.1

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.