Epos Sportive 3442.132.20.16.30

6 200 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka Epos jest prężnie rozwijającą się marką zegarkową. W swojej ofercie posiadają bogatą kolekcje zegarków skierowanych dla mężczyzn i kobiet. Stosowane przez nich mechanizmy pochodzą od największego producenta mechanizmów na świecie firmy ETA. Dodatkowo w manufakturze marki mechanizmy są modyfikowane i dekorowane. Jedną z kolekcji jest kolekcja Originale.

Warto go mieć na nadgarstku

Epos Sportive 3442.132.20.16.30 – to zegarek o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 42 mm- jest wielkością optymalną dla klasycznego zegarka, który ma być idealnie dopasowany do naszego nadgarstka. Zapewni nam to wygodę i komfort użytkowania.
Czasomierz został wyposażony w mechanizm z automatycznym naciągiem.
Jest to ciekawy model, którego dużym atutem jest klasyka połączona z oryginalnością. Ponadto został wyposażony w datownik.
Ponadczasowe wzornictwo oraz zegarmistrzowska precyzja sprawiają, ze mamy do czynienia z czasomierzem, który będzie nam służył przez wiele lat.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Epos Sportive 3442.132.20.16.30 jest klasycznym modelem. Koperta w rozmiarze 42 mm wraz z bransoletą została wykonana ze stali szlachetnej, dzięki czemu odczujemy niczym nie zakłócony komfort użytkowania. Niebieska tarcza ze srebrnymi indeksami jest bardzo oryginalna i przejrzysta.
Elementem na który należy zwrócić uwagę jest odporne na wszelkie zarysowania szafirowe szkło, które nadaje zegarkowi niepowtarzalnego stylu oraz luksusowe wykończenie. Stanowi niesamowitą przejrzystość, niezakłóconą dodatkowymi odcieniami. Obecnie jest to najtrwalszy rodzaj szkła montowanego w czasomierzach. Klasa wodoszczelności na poziomie 100 m/10 ATM pozwala bez obaw pływać w zegarku, a nawet nurkować, daje nam to gwarancję że mechanizm nie zostanie uszkodzony.

Nasza ocena

Epos Sportive 3442.132.20.16.30 oraz klasyczny design powodują, że świetnie sprawdzi się on na wielu spotkaniach. Pasuje zarówno do sportowego stroju, jak i okazjonalnego. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o detale i sprawdzone mechanizmy- tak właśnie prezentują się zegarki marki Epos. Zegarek wykonany ze stali szlachetnej pięknie się prezentuje, ma elegancki połysk oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Skórzany pasek zapewni nam w pełni komfort użytkowania.
Zegarek może być doskonałym prezentem zarówno dla kogoś bliskiego jak i dla nas samych. Zachwyca swoją prostotą, oryginalnością i klasyką. To zegarki dla tych, którzy lubią produkt dopasowany do ich własnego, indywidualnie rozumianego piękna.
Jeśli potrzebujesz wiernego towarzysza, który będzie perfekcyjnie odmierzał mijający czas, to bez wątpienia jest to czasomierz idealny dla Ciebie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.