Fossil MACHINE FS4656

Original price was: 769 zł.Current price is: 538 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas. Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

FOSSIL NEUTRA CHRONO FS5699 to bardzo ładny męski zegarek z kopertą w rozm. 44 mm i szczelnością 50 metrów. Sama koperta została pokryta metodą PVD i posiada atrakcyjny kolor matowej czerni. Indeksy i znaczniki godzin są koloru beżowego. Wskazówki zaś maja odcień tarczy natomiast ich końcówki pokryto warstwą typu luma.

Warto go mieć na nadgarstku…

Tarcza zegarka FOSSIL NEUTRA CHRONO FS5699 FS5699 jest czarna i matowa znajdziemy na niej sumatory stopera i licznik 24 godzin. Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie, znanego z innych modeli szkła mineralnego barwionego na brązowy odcień, który pięknie się prezentuje. Zegarek posiada ciekawe rodełkowanie lunety co podkreśla sportowy design. Okno datownika jest w znanym z tej kolekcji miejscu. Mechanizm zegarka wyposażono w japoński mechanizm kwarcowy, pasek natomiast to wygodny masywny pasek w ciemnym odcieniu brązu.

Nasza ocena…

Jest to bardzo spójny projekt wszystko zostało bardzo przemyślane, FOSSIL NEUTRA CHRONO FS5699 znajdzie zastosowanie tam gdzie mężczyzna poszukuje casualowego rozwiązania o uniwersalnym zastosowaniu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.