Fossil TOWNSMAN ME3061

Original price was: 999 zł.Current price is: 699 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas.

Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Marka Fossil w swojej kolekcji posiada również tradycyjne modele automatyczne. Najlepszym przykładem tego będzie zegarek FOSSIL TOWNSMAN ME3182 stalowa polerowana koperta, z tarczą typu „open heart” ukazująca automatyczne serce zegarka. Tarcza posiada kolor czarny, na który naniesiono wskazówki i indeksy w kolorze różowego złota.

Warto go mieć na nadgarstku…

FOSSIL TOWNSMAN ME3182 to zegarek z komplikacją wskaźnika 24 godzinnego oraz małą sekundą które zostały atrakcyjnie wpasowane pośród główne wskazania zegarka. Koperta posiada rozm. 44 mm ze szczelnością 50 metrów a więc mamy do czynienia z dużym zegarkiem co musimy mieć na uwadze przy jego zakupie. Wersja ta sprawia wrażenie eleganckiej pomimo rozmiaru co pieczętuje brązowy pasek.

Nasza ocena…

Zegarek o symbolu FOSSIL TOWNSMAN ME3182 jest ciekawą alternatywą dla Panów poszukujących zegarka mechanicznego, o ciekawym wyglądzie, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.