Gerlach Bathyscaphe WR500 Pomarańczowy

1 950 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Modele typu „Diver” to nie odłączna część kolekcji każdego ceniącego się producenta zegarkowego. Nic więc dziwnego że nie mogło go zabraknąć w portfolio Gerlach. Zegarek Gerlach Bathyscaphe WR500 Pomarańczowy to profesjonalne narzędzie do eksploracji głębin, które może być wzorem do produkcji tego typu zegarków, wszystko co tego typu referencja powinna mieć znalazło się na pokładzie tego wspaniałego czasomierza.

Warto go mieć na nadgarstku…

Biorąc w rękę Gerlach Bathyscaphe WR500 Pomarańczowy od razu poczujemy jego wagę, spowodowane jest to stalową, masywną kopertą z grubym profesjonalnym, obrotowym bezelem nurkowym który nie pozostawia złudzeń z jakiego rodzaju zegarkiem mamy do czynienia. Koperta ma rozm. 44mm a szczelność uwaga 500 metrów ! (50atm.) Takie parametry zarezerwowane są dla najpoważniejszych „zawodników” w tym segmencie. Duża i masywna, zakręcana oczywiście koronka podkreśla stylistykę całości. Tarcza ma nowoczesny pomarańczowy odcień o chropowatej fakturze. Z nakładanymi stalowymi indeksami i podziałką minutową. Wskazówki są masywne pokryte masą świecącą, całość skonstruowana dla maksymalnej czytelności. Tarcza przykryta została odpowiednio grubym szkłem szafirowym które wytrzyma olbrzymie ciśnienie występujące na dużych głębokościach. Wewnątrz znajdziemy znany i ceniony mechanizm  Seiko/TMI HN35A o naciągu automatycznym. Pasek to wygodny silikon w 100% obojętny na działanie wody.

Nasza ocena…

Gerlach Bathyscaphe WR500 Pomarańczowy jest nie tylko doskonałym, profesjonalnym modelem nurkowym to również świetny model sportowy, który odnajdzie się w każdej sytuacji. Będzie znakomitym zegarkiem dla wszystkich Panów lubiących tego typu stylistykę. Należy zwrócić uwagę na atrakcyjna cenę, szwajcarskie modele o takich parametrach kosztują nie jedno krotnie fortunę.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

500 m/ 50 ATM

Funkcje

Obrotowy pierścień nurkowy, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.